Вівторок, 17 Травня

Як позбутися від шкідливих звичок

Як позбутися від шкідливих звичок

Якщо бажання курити менше, або кинути курити взагалі, то до кінця третього тижня, ваш план повинен мати нульову позначку, тобто ви, вже не курите. Якщо це Інтернет проект, який ви до сих пір не запустили, присвятіть його здійсненню 15-20 хвилин щодня. Масштабне завдання, розкладіть на більш дрібні, але конкретні питання. Це дасть можливість не перевантажувати себе глобальними змінами. Цілі і друзі. Необхідно скласти список справ і цілей, які ви для себе намітили. Про те, що ви маєте намір зробити відносно себе, поділіться зі своїми друзями, тому ваші цілі – повинні бути щирими. Для того, щоб не порушувати обіцянку самому собі, попросіть партнера, з яким ви довіряєте, бути особою, якій ви будите давати звіт про свої кроки до досягнення мети. Довіра означатиме участь в процесі, ще однієї особи, яке стане мотивувати просування до досягнення мети вас.

Для себе

Будьте уважні, вносячи в програму одужання корективи і зміни, це створить певні труднощі, які ви повинні будете подолати. Не здавайте позиції. Невеликі невдачі будуть, тому варто поставитися до них спокійно, і продовжувати процес. Розчарування може привести до того, що досягнення мети може бути призупинено, тому не допускайте цього.

Причини змін

Визначте для себе причину необхідних змін. Якщо хочете кинути курити, то поясніть собі – чому ви хочете це зробити. Проаналізуйте шкідливість куріння для себе, побічні ефекти і т.д. Не шкодуйте себе, будьте щирі. Знаючи дійсні причини, чому ви хочете для себе змін – ви тим самим зможете реально себе стимулювати на подальші кроки до досягнення задуманого.

Пізнайте себе

Для цього задавайте собі самі непрості відповіді на тему того, як і чому ви стали користуватися цією негативною звичкою. Справа в тому, що після того, як ви позбудетеся від шкідливої звички, у вас залишаться емоції, які потім теж, зажадають аналізу тому звичка маскує наявність цих емоцій.

Записуйте

Ведіть записи всього, що з вами відбувається – пишіть, що ви про це думаєте, що відчуваєте. Записи дадуть можливість підвищити обізнаність про причини придбання поганої звички. Подумайте над тим, що ви описуєте, обов’язково поміркуйте над тим, що для вас ця звичка – це спосіб позбавлення від туги, нудьги, самотності, або це стрес, гнів, озлобленість?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *