Вівторок, 17 Травня

П’ять правил для вашої краси

П’ять правил для вашої краси

Як кажуть французи, краса може бути абсолютно різною. Кожна людина має свої власні критерії краси, комусь подобаються блондинки, а комусь брюнетки, хтось прихиляється перед модельною зовнішністю, а хтось любить пишні форми і вважає це еталоном.

Але є п’ять страшних речей, які здатні вбити навіть найдосконалішу зовнішність жінки. Визначивши їх, вже ніщо не зможе перешкодити завжди залишатися доглянутою і красивою.

Перше правило – завжди чисте волосся

Брудне волосся в першу чергу викликає негатив оточуючих. Навіть бездоганна зовнішність не в силах приховати цей жах. Необхідно приділяти максимум уваги своїєму волоссю. Його краса і здоров’я привертає до себе підвищену увагу. Адже в сучасному світі навіть у форс-мажорних обставинах можна знайти спосіб залишатися з чистою головою. Наприклад, є такий засіб, як сухий шампунь. Принцип його дії дуже простий. Він має порошкоподібний склад, який рівномірно розподіляється по поверхні голови. Потім за допомогою звичайної гребінця разом з шампунем вичісується жир і бруд з волосся. Все, крапка. Глухий ліс, ні краплі води, а волосся доглянуте і прекрасне.

Друге правило – доглянуті брови

На превеликий жаль, не всі жінки приділяють належну увагу корекції форми бров. Вважають, що хороший макіяж приховає цей невеликий недолік. А ось і ні. Яскравий макіяж може посилити негарний ефект, виділивши недоглянуті брови на перший план. Десять хвилин, і красиві брови правильної форми зроблять погляд будь-якої жінки більш виразним і без нанесення бойового розфарбування.

Третє правило – приємний запах з рота

Будь-яке гарне враження від жінки померкне в темряві неприємного дихання. Стежити за порожниною рота – це одне з перших правил будь-якої людини. Але постійне перебування в роті жувальної гумки абсолютно неестетичний варіант для жінки. Найпростіше рішення – придбання спеціальних освіжаючих аерозолів. Це зручно і швидко. А найголовніше, це відвідування стоматолога, адже найчастіше запах з рота пов’язаний з хворими зубами. А здорові зуби, це не тільки красиво, але чудовий варіант вирішення багатьох проблем, пов’язаних з організмом.

Четверте правило – манікюр

Нігті жінки завжди повинні бути доглянутими, чистими і красивими. Для манікюру і педикюру придбати зараз можна все що завгодно. Важливо, щоб була присутня, перш за все, бажання доглядати за собою. Якщо використовується лак, то необхідно пам’ятати про його регулярному оновленні. Нічого немає гірше потрісканого лаку на недоглянутих нігтях. Краще мати ідеальні, але не нафарбовані нігті.

П’яте правило – регулярна епіляція

Ноги будь-якої жінки повинні викликати тільки захоплення. Неприваблива щетина вбиває сам сенс слова «жінка», тим більше що способів видалення волосся і засобів по догляду за ногами незліченну кількість. Вибір може бути будь-яким – віск, спеціальні креми, електричні епілятори, бритвені верстати і так далі. Не нехтуйте собою, і залишайтеся гарними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *