Вівторок, 17 Травня

10 правил корисного харчування

10 правил корисного харчування

Коли людина починає думати про правильне харчування, то у нього відразу виникає негативна асоціація. Люди асоціюють правильне харчування з дієтою і голодуванням, вони уявляють, що їм доведеться заборонити собі їсти улюблені продукти і доведеться терпіти нестерпні муки. Якщо вникнути в це питання глибше, то можна зрозуміти, що все не так вже й страшно, як Ви собі уявляєте.

Для того щоб харчуватися смачно і корисно я написав для Вас 10 правил корисного харчування.

 1. Пийте перед сніданком стакан води.
  Щоранку, перед тим як снідати випивайте склянку води, і це допоможе зменшити Ваш апетит, так як Ваш організм не помітить різниці між їжею і водою. Головне пити саме воду, а не сік або морс.
 2. Знайдіть для себе мотивацію.
  Без мотивації Ви не зможете харчуватися правильно довгий час. Ви повинні поставити собі за мету, наприклад, отримати ідеальну фігуру або схуднути на певну кількість кілограм або просто думати про те, що людина являє собою те, що він приймає в їжу. Ви повинні зрозуміти, що при правильному харчуванні людина виглядає краще і красивіше, тоді знайти для себе мотивацію буде легше.
 3. Вибирайте правильну їжу.
  Перед тим як з’їсти щось шкідливе, подумайте, чим можна замінити цей продукт. Наприклад, замість шоколадного вироби, можна з’їсти фрукти. Любителі майонезу можуть зробити його самі, який буде без шкідливих добавок. Замість різних ненатуральних прибрехавши (наприклад, куряча приправа), можна використовувати справжні або інші аналоги, які будуть надавати стравам смак і аромат.
 4. Не робіть великі тимчасові проміжки між їжею.
  Ті, хто сидить на дієті, часто допускають одну і ту ж помилку. Не потрібно голодувати, інакше Ваш організм почне запасати жир, щоб було чим підживлювати організм в проміжках між прийомами їжі.
 5. Правильно харчуватися означає помірно харчуватися.
  Взагалі, Ви можете, є абсолютно все, що захочете, але головне – це не переїдати. Можете з’їсти тістечко, але одне або два, але не 10 штук за один присід. Ви не обов’язково повинні обмежувати себе в споживанні Вашої улюбленої їжі, просто у всьому потрібно знати міру.
 6. Не варто харчуватися після 7 години вечора.
  Багато з Вас знають про те, що після 7 години вечора є, не рекомендується. У цей час у людини уповільнений обмін речовин, отже, буде збільшене навантаження на Ваш травний орган. Однак якщо Ви відчуваєте голод, то можете дозволити собі з’їсти легкий салатик, який не потрібно заправляти маслом.
 7. Щодня пийте потрібну кількість води негазованої.
  Взагалі бажано зовсім виключити споживання напоїв солодких. Так ці напої багато рекламуються і можна сказати Вас «змушують» їх купувати, але насправді в них дуже багато хімічних добавок, консервантів і барвників які шкідливі для організму людини. Найкраще пити звичайну негазовану воду.
 8. Відмовтеся від вуглеводів перед вночі.
  Вживати їжу багату на вуглеводи необхідно в першій половині дня, так як тоді їжа буде засвоюватися швидше, а зайві кілограми не будуть відкладатися на Вашому тілі.
 9. Голодним не варто ходити в продуктовий магазин.
  Якщо Ви будете ходити в магазин голодним, то не зможете утримати себе від спокуси купити собі що-небудь солодке і не дуже корисне.
 10. Чи любите себе.
  Це головне правило для правильного харчування. Їжте ту їжу, яка буде приносити Вам красу і здоров’я, і ​​буде наповнювати Вас енергією на цілий день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *