Середа, 18 Травня

Чому на новорічні свята піднімається подобова оренда?

Чому на новорічні свята піднімається подобова оренда?

На ринку нерухомості України почали помітно підніматися ціни в секторі подобової оренди квартир. Експерти провели аналіз ринку і визначили, які саме чинники змушують ріелторів і власників квартир піднімати ціни на житло. Це пов’язано з новорічними святами. Справа в тому, що останні кілька років в Україні стало дуже популярно відзначати Новий рік саме на знімних квартирах.

Таку тенденцію спочатку задала молодь, яка обмежена житловими умовами спільного проживання з батьками або в гуртожитках і прагне відзначити головне свято в році в галасливій компанії без нагляду старших родичів. Особливо такий спосіб святкування популярний у старшокласників і студентів.

Старші люди, які проживають на спільній житлоплощі з батьками чоловіка / дружини також є потенційними квартиронаймачами на Новий рік. Оренда квартири обходиться однозначно дешевше, ніж номер у готелі від чотирьох зірок і вище.

Аналізуючи ринок, найдорожча оренда таких квартир подобово в великих містах. На першому місці знаходиться столиця Західної України Львів. Там за середньостатистичну «однушку» на добу в Новий рік доведеться викласти 1900 грн. Двокімнатна вже обійдеться дорожче – близько 2500-3000 грн. А ось великий компанії на трикімнатну доведеться розщедритися на 4000 грн.

Друге місце належить столиці. У Києві такі ж квартири обійдуться на 200-500 грн дешевше, ніж у Львові. Одеса замикає трійку лідерів з розцінками від 1000 до 3000 грн за стуки.

Такі високі ціни, встановлені орендодавцями, можна також пояснити і тим, що вони побоюються за своє майно. Дуже часто трапляються випадки, коли після гучної компанії залишається повністю розгромлена квартира, ремонт якої обійдеться набагато дорожче 3000 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *