П’ятниця, 12 Серпня

Час радісних турбот

Час радісних турбот

Новий рік настане вже скоро і пора подумати, як провести цей всіма улюблене свято, щоб запам’ятався надовго. І якщо очікуються гості, то неодмінно треба їх чимось здивувати. Головне, напередодні свята – це насиченість ідеями, які легко було б втілити в життя. Обов’язково організувати підготовку так, щоб домашні теж були задіяні. Адже не дарма кажуть, що краще свята може бути тільки його очікування. Так нехай і воно буде чудовим для всіх.

Почати можна зі святкового декору. Крім чарівної ялинки неодмінно повинні бути ще якісь аксесуари. Наприклад, можна створити ефектну композицію, яка цілком може стати елементом святкового столу. А зробити її з етажерки для фруктів, в яку помістити ялинкові кульки, стрічки, мішуру, гілочки.

Можна зшити ялинку з фетру, прикрасивши кольоровим бісером або стеклярусом. Оригінально. До речі, для ялинки фетр купити потрібно заздалегідь. І заховати під цю ялинку, наприклад, шампанське. А ще оригінальніше буде зшити кілька таких ялинок і поставити у вигляді цілої гайки. І не забути посадити поруч мавпочку. Можна тільки гадати про емоції гостей.

З огляду на, що стіл і так буде головною прикрасою, коли на ньому з’являться гори бананів, «Олів’є» і ще багато чого, непогано б прикрасити стільчики. На спинці кожного зав’язати яскравий бант, а в вузол вставити ялинкову іграшку. Дуже мило. Якщо включити фантазію на повну потужність і хоча б частково все це реалізувати, то всю святкову ніч гості будуть розглядати дивини і робити компліменти авторам. А хто б відмовився.

Сценарій свята повинен бути обов’язково

Залежно від контингенту і віку гостей повинна бути організована програма вечора і ночі. Кращий варіант, якщо гості теж приготують щось сюрпризних. Головне, нагадати їм, щоб прихопили зі своїх засіків відповідні костюми. Тоді по ходу можна буде впроваджувати їх «сюрпризи» в свій сценарій. У програму вечора неодмінно повинна увійти весела театральна частина у вигляді водевілю, де беруть участь Мороз зі Снігуронькою. Та й як не порадувати в Новорічну ніч дітей! Це повинно бути щось казкове і обов’язково з іграми.

Всі вистави повинні відбуватися під музичний супровід, про який не завадило б подбати заздалегідь. Старші діти із задоволенням візьмуть на себе цю місію. Кожен за що-небудь та буде відповідати. І обов’язково все вийде! Не завадить організувати конкурс у вигляді програми «Живий голос». Адже в розпал вечора з’явиться чимало охочих душевно заспівати. Журі оцінить це по достоїнству. Переможцям дістануться призи!

З огляду на, що чоловіча половина під час пауз неодмінно згадає про риболовлю, політиці та інше, непогано провести міні-передачу «К барьеру». Безумовно, з урахуванням регламенту. Невичерпна фантазія і терпіння ведучого з його помічниками, а також творчий потенціал і енергія допоможуть в цьому.

Можна скласти перелік знакових подій в країні і світі. Всі бажаючі можуть залишити свій прогноз на рік, вказавши прізвище. На наступний Новий рік цікаво буде їх прочитати.

Обов’язково потрібно приготувати для всіх присутніх подарунки. Це можуть бути недорогі сувеніри, шоколад або просто що-небудь оригінальне своїми руками. І нехай мир і злагода супроводжують поруч, а ніхто і ніщо не зможе затьмарити це чудове свято.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *