Вівторок, 17 Травня

Приколи, розіграші на 1 квітня

Приколи, розіграші на 1 квітня

Ура! Першого квітня нікому не вірю 🙂 А нам можна;) Адже сьогодні на ми розповімо вам про розіграші на 1 квітня в школі. Всі ми колись були школярами і дуже веселилися в цей день 🙂 Це свято відзначають у багатьох європейських країнах. У нашій країні він теж є неофіційним всенародним святом. Веселі обмани та розіграші на 1 квітня в школі, сміх, безтурботні веселощі – все це доречно в День Дурня 🙂

Як же відсвяткувати цей день? Є маса можливостей. Найпростіше кожному зустрічному сказати: «У вас спина біла». Незважаючи на величезну «бороду», цей жарт дуже часто сприймається цілком серйозно. Можна влаштувати більш «солідний» розіграш. Зрозуміло, людина, яку розігрують, повинна володіти достатнім почуттям гумору, щоб посміятися разом з вами, інакше ви ризикуєте втратити друга. Не варто забувати, що в такий день об’єктом розіграшу може стати будь-хто – в тому числі і той, хто хвилину тому сам вдало розіграв кого-небудь.

У школі в цей день (зрозуміло, за домовленістю з учителями) можна влаштувати «все навпаки» – починаючи від одягненого «задом наперед» одягу до диктанту, який учитель продиктує «зліва направо». А оцінки за цей диктант можна проставити в щоденники «догори ногами».

Найвеселішим містом Радянського Союзу вважалася Одеса, а в Одесі найвеселішим святом була Гуморина, вона щорічно проводилася 1 квітня. Не стало Радянського Союзу, Одеса тепер за кордоном, а ідею Гуморини перейняли багато міст, селища, навчальні заклади. Гуморина вимагає солідної підготовки, але результат – веселий, гарний настрій – вартий праці.

Ідеї ​​«заходів» Гуморини можна запозичити у класиків – авторів безсмертної епопеї про Остапа Бендера – І. Ільфа та Є. Петрова. «З’їзд дітей лейтенанта Шмідта» – конкурс монологів, мета яких – «відбирання грошей» у довірливої ​​публіки. «Роги і копита» – конкурс фантастичних бізнес-проектів з тією ж метою. «Провал» – заочна екскурсія по «пам’яток» міста, вулиці, школи (такими пам’ятками можуть стати не висихає калюжа або стіна з найцікавішими написами). «Нью-Васюки» – сеанс одночасної гри з будь-якими модними предметами ( «вкладиші», «вушка» і т.п.), який дасть заїжджий маестро. «Антилопа-Гну» – пробіг саморобних автомобілів (вони можуть бути виготовлені з картону або шпалер, а роль коліс чудово зіграють власні ноги конструкторів). Гармонійно впишуться в програму Гуморини покази моделей одягу (імені Остапа Бендера) та зачісок (імені Кіси Вороб’янінова) або ювелірних прикрас (імені вороб’яніновського тещі). Можна провести і конкурс перекладачів з російської мови на мову Еллочки-Людожерки (як відомо, ця героїня Ільфа і Петрова мала лише тридцятьма словами).

Для заохочення переможців всіх цих (і інших) конкурсів, вікторин, естафет можна створити спеціальну «валюту» – картонні «монетки» або паперові «асигнації» з портретом підпільного мільйонера Корейко. А по ним визначити «найбагатшого» учасника Гуморини (він же – абсолютний чемпіон).

До 1 квітня можна приурочити шкільний фінал КВН, конкурс сатиричних газет «Не в брову, а в око», дитячих анекдотів, перегляд відео обраних сюжетів дитячого сатиричного кіножурналу «Єралаш» і багато-багато іншого. Все залежить від фантазії організаторів, від їх бажання зробити день розіграшів на 1 квітня в школі справжнім Днем Сміху.

Розіграші на 1 квітня

Напередодні розіграшів на 1 квітня часу залишилось зовсім небагато, тому пора вже готуватися. І якщо ваша скарбничка розіграшів на 1 квітня ще не повна, то ця замітка буде до речі. Отже, записуйте :):

Поставте невелику коробку на високе (вище людського зросту) місце, наприклад, на шафу. У коробці повинен бути верх і не повинно бути дна. Зовні наклеїти яскравий, здалеку помітний напис – наприклад, СЕКС, ПРЕЗЕРВАТИВИ і заповнити коробку конфетті. Розігрумий входить до аудиторії, бачить коробку із зухвалою назвою і що робить? Звичайно ж, знімає її з шафи. А коробка-то без дна. Ура, салют !!

Цей розіграш на 1 квітня можна випробувати в будь-якому громадському транспорті, для зручності краще сидіти.
З незворушним виглядом дістати пачку якого-небудь прального порошку, розірвати дірку ширше, з кишені витягти ложку і на очах здивованої публіки почати ЦЕ їсти.

P.S. Попередньо в пачку замість порошку бажано засипати дитячу суху суміш.

Пропонуємо влаштувати такі дрібні капості для ваших домашніх:

1. Увечері заховати всі домашні тапочки.
2. Потрібно взяти стаканчик для зубних щіток, капнути на дно трохи клею «Момент» і приклеїти щітку до денця стаканчика.
3. Перевести стрілки будильника на 20 хв. вперед.
4. Підписати листівку з привітанням та лягти спати.

Вранці дочекатися, коли всі встануть з ліжка і зроблять спробу почистити зуби. Після цього привітати всіх зі святом і видати тапочки та нові зубні щітки.

Необхідно, щоб на комп’ютері стояв Windows 9х. Чекаємо поки жертва працює за комп’ютером, відлучається кудись на хвилину або більше. Швидко підбігаємо до комп’ютера, тиснемо Ctrl + Esc, Esc, Alt + »-» (тобто натиснути Alt і клавішу -), Alt + F4. В результаті цього зникає кнопка «Пуск».
З’являється вона тільки після перезавантаження Windows. Як користувач комп’ютера проводитиме перезавантаження, залежить від рівня його знань. Але результат досить цікавий, особливо, якщо жертва погано знайома з комп’ютерами.

У дитинстві з друзями ми розігрували сусідів так. Прив’язували хлопавку до поручнів та дверної ручки і дзвонили в двері. Результат можна спостерігати в дверне вічко – тільки не лусніть від сміху, щоб не попастися. Як правило, сусіди протягом години або двох після цього зачаївшись стоять за дверима і через кожні п’ять хвилин вибігають на подвір’я, сподіваючись зловити жартівників.

P.S. Не робіть цього, якщо сусіди не дуже шкідливі.

Значить так: Шукаємо об’єкт для приколу, беремо електродрель і пару раз запускаємо її на очах у об’єкта, щоб привернути його увагу … Потім заходимо за спину, пускаємо електродриль і тикаємо пальцем в спину об’єкту 🙂

Безглуздий прикол з часів школи. Класну дошку натерти милом. Тоді крейдою по ній писати неможливо.

Приколи на 1 квітня

Хороші жарти і приколи на 1 квітня для громадського транспорту

1. У будь-якому, навіть зовсім сухопутному місті, є або дохла річечка, чи болітце, або водосховище – в загальному, який-небудь водний об’єкт. Так ось, проїжджаючи в громадському транспорті над водою, треба, дивлячись у вікно, зобразити величезне здивування і голосно вигукнути: “Дивіться – дельфіни !!!” Буде дуже весело, коли всі дружно, повідкривали роти, припадуть до вікон!

2. Прикольний розіграш на 1 квітня: якщо у Вашому місті є метрополітен, можете скористатися такою вдалою обставиною. Зайдіть у вагон, і коли електропоїзд рушить, зробіть вигляд, що натиснули кнопку зв’язку з машиністом. Вимовте, щоб все розчули: “Будь ласка, в такій-то вагон Колу і пачку чіпсів!”, Ну ​​або щось на зразок того. Після цього, з самим спокійним виразом обличчя очікуйте наступну зупинку. На ній в ті ж двері, навпроти яких стоїте Ви, повинен увійти Ваш друг, запитати, хто замовляв Колу з чіпсами, і вручити їх Вам, а Ви повинні віддати гроші за замовлення. Але все це має статися дуже швидко, щоб “кур’єр-офіціант” вискочив з вагона до закриття дверей. Люди в шоці!

А тепер головний прикол: знову типу натискаєте кнопку і говорите: “До кінцевої без зупинок!” Реакцію пасажирів можна уявити!

3. Для цього першоквітневого жарту потрібне яке-небудь скупчення народу, наприклад, тролейбусна або трамвайна зупинка. Повз неї пробігає людина “в образі” оленя, тобто або зі справжніми рогами, одягненими на голову, або приставивши руки з пальцями “віялом” до голови, кричачи на все горло: “Я – олень !!! Я олень!!!” І благополучно ховається за кут ближнього будинку. Через хвилинку повз тієї ж зупинки пробігають “мисливці” з іграшковими рушницями або з муляжами автоматів, паралельно питаючи людей, я не пробігав тут олень?

4. Якщо раптом у Вашому населеному пункті вже настільки тепло, що включили фонтани, – видавіть засіб для миття посуду, всю ємність, в басейн фонтану. Вийде стільки піни, що вона покриє всю довколишню місцевість !!!

5. 1 квітня, в День сміху можна провернути ще таке прикольне діло: 2 людини, зовні хоч чимось схожі, наприклад довжиною або кольором волосся, одягаються однаково, хоча б в речі одного кольору. І розташовуються на сусідніх зупинках транспорту, точніше близько до них. До першої зупинки під’їжджає, наприклад, тролейбус. Перед самим його відправленням або коли той вже закриває двері і починає рушати, з’являється один з одягнених хлопців, намагається наздогнати тролейбус, але не встигає. “Рогатий” їде. На наступній зупинці в двері заходить типу захеканий другий учасник і, важко дихаючи, заявляє: “Вух, ледве-ледве наздогнав!”

Приколи на 1 квітня в колі родини або друзів

6. При сімейному обіді покладіть одному з членів сім’ї під скатертину маленький плоский магніт. А на скатертину, як і належить, столові прибори. Смішно вийде, коли людина спробує взяти ложку / вилку / нож. Головне, щоб біля людини не стояла тарілка з гарячим супом, адже вона легко може вилитися!

7. Розіграші та приколи на 1 квітня в компанії: влаштовується гра “Угадай частину тіла за допомогою пальців”, але з зав’язаними очима. Одній людині зав’язуються очі, інший же призначений для “тиків”. Після кількох вдалих або не зовсім вгадувань, в яку частину тіла перша людина потрапила, під його пальці підставляються розрізані половинки помідора! Вгадуючий тицяє в них, а тут інший, “потерпілий”, відразу починає волати, що йому викололи око! Жарт злий, тому провернути його можна тільки над психічно спокійною і стійкою людиною!

8. Якщо ви йдете з компанією друзів, показавши рукою на небо, викликніть: “Дивіться, дохла птиця летить!” Все, звичайно ж, подивляться. Жарт підходить до Дню дурня!

9. У гуртожитку прибити або чимось приклеїти тапки одного зі студентів до полку. Він встає, ноги в тапки, а вони від полу якось не відриваються!

10. Телефонуйте людині і серйозним голосом повідомляєте, що Ви з ЖЕКу і попереджуєте про відключення через півгодини і холодної, і гарячої води. Радите набрати всі вільні ємності, мовляв, води може не бути пару діб. Через зазначений час передзвонювати знову: “Воду набрали? Підігрійте! Скоро привеземо мити слона! ”

Як розіграти маму на 1 квітня?

Перше, що можна зробити – це звільнити маму від приготування сніданку і самостійно виготовити ваше «фірмове» блюдо, а-ля десерт «Ласунка». Необхідно, щоб ніхто не бачив як, а головне – з чого буде виготовлений десерт першоквітневого сніданку, так як основними інгредієнтами «Ласуни» є часник і пекучий перець, ну і ще, звичайно, плавлений сирок, майонез і кокосова стружка.

З натертого на дрібній тертці плавленого сирка, майонезу, часнику і перцю формуєте невеликі кульки (на зразок усім відомим «Рафаелло») і обкатувати їх в кокосову стружку. Після чого хоча б на 10 хвилин прибираєте псевдорафаелло в холодильник. В цей час ви можете приготувати основну частину сніданку – бутерброди, яєчню або щось ще.

Потім сміливо запрошуйте всіх до столу, а після поїдання основної частини сніданку, коли в чашках вже буде налитий чай або кава – дістаньте з холодильника ваш чудо-десерт зі словами, щось на кшталт: «А ось і десерт, називається «Ласунка »». І дайте спробувати свій шедевр першому дегустатору в родині – мамі. Ну, а якщо вийде – то постарайтеся ще кого-небудь почастувати своєю «фірмовою» стравою, наприклад, раптових гостей або сусідів.

Перед тим, як розіграти маму на 1 квітня в такий спосіб, вам буде необхідно купити на пошті конверт, в який потрібно помістити лист, наприклад, від фірми ЗАТ «Будінвест» і вручити його мамі, сказавши, що нібито щойно витягли його з поштової ящика. Лист повинен бути приблизно такого змісту: згідно зі статтею такою, підкріпленої дозволом з ЖЕКу, 2 квітня цього року, неподалік від вашого будинку будуть проводитися вибухові роботи, тому рекомендується всім жителям будинку № такий-то, щоб уникнути різного роду наслідків всі наявні вікна заклеїти хрест-навхрест непрозорим скотчем.

Якщо мама купиться на жарт і зробить обклеювання, то на наступний день роз’ясніть їй, що це був розіграш і допоможіть позбутися наклеєного скотчу. А в цей день мовчите як риба, навіть якщо вона піде до сусідів дізнатися про «останньої новини», і вони стануть жертвою вашого невинного розіграшу, то 2 числа посмієтеся все разом.

Ще є дуже прикольний розіграш, на нього в основному трапляються ті, хто раніше всіх встає. Найімовірніше, ця людина – ваша мама. Уявіть собі ситуацію, коли прокинувшись рано вранці, мама (як в принципі і будь-яка нормальна людина) після ночі піде в туалет і, присівши на унітаз, почує дзвінок у двері. Вона, звичайно ж, забувши про все, побіжить відчиняти двері, щоб нікого не розбудити і дати домашнім поспати якісь 5-10 зайвих хвилин. І уявіть, якою буде її здивування, коли відкривши двері, вона нікого не виявить. Найімовірніше, вона знову піде завершувати незакінчене в туалеті справу і, присівши на унітаз вдруге, знову почує дзвінок.

Вона, звичайно ж, забувши про все, побіжить відчиняти двері, щоб нікого не розбудити і дати домашнім поспати якісь 5-10 зайвих хвилин. І уявіть, якою буде її здивування, коли відкривши двері, вона нікого не виявить. Найімовірніше, вона знову піде завершувати незакінчену в туалеті справу і, присівши на унітаз вдруге, знову почує дзвінок. На цей раз вона швидше побіжить відкривати вхідні двері, але знову нікого за ними не виявивши – повернеться в туалет. Після того, як в третій раз присівши на унітаз знову почує дзвінок у двері – підсвідомість знайде взаємозв’язок між зіткненням попи зі стільчиком унітазу і одночасним дзвінком у двері. І, о горе, ви розсекречені. Мама напевно виявить під кришкою унітазу мікровимикач, який ви заздалегідь з’єднали з дзвінком.

З тим, як розіграти маму на 1 квітня, ми розібралися. Що ж, продовжуємо розіграші батьків на 1 квітня. Візьмемося за папу.

Як розіграти тата на 1 квітня?

Тепер давайте сплануємо, як розіграти тата на 1 квітня. Ну, тут, звичайно ж, не варто особливо мудрувати, адже, як відомо, чоловіки менш схильні до впливу розіграшів – вони можуть досить швидко відрізнити жарт від дійсності. Тому, розігрувати тата ми радимо не безпосередньо, уникаючи його безпосередній поточної реакції. А здійснити це можна приблизно так.

Під покровом ночі вам потрібно буде прокрастися в спальну кімнату батьків і нафарбувати яскравим лаком нігті на батькових руках і ногах. Вранці ви зможете спостерігати за його реакцією. А підсилити ефект від розіграшу можна, якщо заздалегідь прибрати з очей геть мамину рідина для зняття лаку, або залишити в пляшці мізерна кількість рідини, недостатнє для успішного змивання. Тоді ви зможете спостерігати, як татовий веселий стан при наближенні до часу виходу з дому буде переростати в панічний. Але не перестарайтеся і вчасно надайте татові кваліфіковану допомогу.

Або так: ввечері напередодні 1 квітня приклейте «супер-клеєм» зубну щітку батька до стаканчику, в якому вона знаходиться (по всій довжині). А якщо тато користується окремою зубною пастою – видавіть її та за допомогою шприца закачайте в тюбик майонез або сметану. Після того, як тато перший раз зрозуміє, що над ним пожартували – привітайте його зі святом, подаруйте нову щітку і спостерігайте за другою спробою здійснення ранкового туалету.

Влаштувати веселий розіграш родичам – це завжди актуально. Крім того, що розігрувати їх завжди весело, забавно і безкарно, це ще й дуже приємно. Родичі спочатку разом сміються один над одним, а потім, з часом, ще не один раз згадують пережитий жарт, піднімаючи загальний настрій в сім’ї. Ваша ж задача полягає в тому, щоб перед тим, як розіграти маму і тата на 1 квітня, не перестаратися і не перегнути палицю – тоді розіграш дійсно пройде на висоті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *