МЧС-2023. США громить Німеччину, Канада в овертаймі обіграла Словаччину

Результати чвертьфінальних матчів

У Галіфаксі Канада відбулися матчі 1/4 фіналу молодіжного чемпіонату світу 2023 року, в якому збірна Чехії зустрічалася зі Швейцарією.

На 22-й секунді першого періоду рахунок у матчі відкрив швейцарець Луї Робен. Через дві хвилини відновив рівність в рахунку Іржі Куліх з передач Станіслава Звозіла і Томаша Суханека. На восьмій хвилині періоду вивів чехів уперед Марцел Марцел. Через дві з половиною хвилини третю шайбу у ворота збірної Швейцарії закинув Петро Хаузер із передач Марцела Марцела та Якуба Коса.

Далі номінальних господарів було не зупинити, і вони продовжували знищувати суперників. За підсумками 3 періодів перемогу з рахунком 9:1 здобули чехи.

У паралельному матчі США зіграли із Німеччиною. Матч завершився розгромною перемогою американців із рахунком 11:1.

Таким чином, збірна США вийшла до півфіналу турніру.

Нагадаємо, що МЧС-2023 відбувається з 26 грудня по 5 січня. Чинним переможцем турніру є національна команда Канади, яка у фінальному матчі торішнього турніру обіграла збірну Фінляндії.