Збірна України з хокею впевнено перемогла Нідерланди у другому матчі ЧС-2024 у Дивізіоні IB

Сборная Украины по хоккею. Фото – facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України з хокею впевнено обіграла Нідерланди у матчі другого туру чемпіонату світу-2024 у Дивізіоні IB – 4:0.

Синьо-жовті відзначилися двічі у першому періоді зусиллями Пилипа Пангелова-Юлдашева та Ігоря Мережка. У другій 20-хвилинці Віктор Захаров довів рахунок до великого. У заключному відрізку гри Олександр Пересунько закинув четверту шайбу української команди.

Це друга перемога України на турнірі. У стартовому поєдинку команда Дмитра Христича розгромила Естонію – 8:0.

Синьо-жовті посідають перше місце у Дивізіоні IB, випереджаючи Китай та Литву завдяки різниці забитих-пропущених. У третьому турі, 30 квітня, команда Христича зіграє зі збірною Китаю. Початок – о 12:30.

Турнір у дивізіоні IB відбувається у Литві. Переможець турніру вийде до Дивізіону IA, команда, яка займе останнє місце, опуститься до Дивізіону IIA.

• Хокей. ЧС-2024. Дивізіон IB. 2-й тур

Україна – Нідерланди – 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Пангелов-Юлдашев (Садовіков, Захаров, – більш.), 07:13. 2:0 – Мережко (Янішевський, Морозов), 12:41. 3:0 – Захаров (Пангелов-Юлдашев, Лялька), 33:11. 4:0 – Пересунько (Морозов, Сисак, – менш.), 45:44

№ Збірна І В ВО ПО П Ш О 1 Україна 2 2 0 0 0 12:0 6 2 Китай 2 2 0 0 0 10:1 6 3 Литва 2 2 0 0 0 9:1 6 4 Нідерланди 2 0 0 0 2 0:7 0 5 Іспанія 2 0 0 0 2 1:10 0 6 Естонія 2 0 0 0 2 1:14 0