Збірна України з хокею у спарингу закинула дев’ять “сухих” шайб Китаю

Сборная Украины по хоккею, фото – facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України з хокею розгромила Китай у контрольному матчі – 9:0.

Ключовим у поєдинку став перший період, в якому підопічні Дмитра Христича закинули п’ять шайб. Три голи влетіли у ворота Китаю у другій 20-хвилинці, ще одна шайба – у третій.

Зустріч з китайськими хокеїстами стала заключною для синьо-жовтих у рамках підготовчого збору до чемпіонату світу-2024 у дивізіоні 1В. Нагадаємо, раніше синьо-жовті спершу поступилися другій збірній Латвії (2:3), а потім взяли у неї реванш (2:1), після чого обіграли Литву (5:2).

На чемпіонаті світу-2024 збірна України стартує матчем проти Естонії 27 квітня. Далі синьо-жовті зіграють з Нідерландами (28 квітня), Китаєм (30 квітня), Іспанією (1 травня) та Литвою (3 травня). Переможець турніру вийде до Дивізіону IA, команда, яка займе останнє місце, опуститься до Дивізіону IIA.

• Контрольний матч

Україна – Китай – 9:0 (5:0, 3:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Лялька (Толстушко, Янішевський), 00:36. 2:0 – Фадєєв (Волков, Ворона), 04:00. 3:0 – Бородай (Лялька), 06:05. 4:0 – Пересунько, 08:05. 5:0 – Бородай (Лялька, – менш.), 10:24. 6:0 – Денискін (Ворона, Фадєєв), 28:54. 7:0 – Морозов (Кривошапкін, Ратушний), 29:09. 8:0 – Денискін (Ворона, Фадєєв), 33:58. 9:0 – Пересунько (менш.), 51:58