Евертон – Динамо 3:0 Відео голів та огляд благодійного матчу

Евертон - Динамо 3:0 Відео голів та огляд благодійного матчу

У п’ятницю, 29 липня, київське Динамо провело благодійний матч із англійським Евертоном, за який виступає український захисник Віталій Міколенко.

Вже на четвертій хвилині зустрічі “іриски” відкрили рахунок після влучного удару Калверта-Льюїна.   У другому таймі англійський клуб збільшив перевагу, а героєм епізодів став новобранець МакНіл. Спочатку він забив на 73-й хвилині, а вже за п’ять хвилин оформив дубль.   Підопічним Мірчі Луческу так і не вдалося відзначитися забитим голом.   До вашої уваги відео голів та огляд матчу Динамо – Евертон:     Евертон – Динамо 3:0   Голи: Калверт-Льюїн, 4, МакНіл, 73, 78.   Евертон: Пікфорд – Паттерсон (Нкунку, 83), Тарковський (Міллс, 83), Кін (Холгейт, 61), Годфрі (Уелч, 83), Міколенко (Вінагрі, 76), Дукуре (Аллан, 76), Івобі (Уоррінг) 83), Гордон (Рондон, 76), Грей (МакНіл, 61), Калверт-Льюїн (Аллі, 61).   Динамо: Нещерет (Бойко, 46) – Кравченко (Тимчик, 46), Бурда (Забарний, 46), Сирота (Боль, 74), Вівчаренко, Андрієвський (Яцик, 74), Шепелєв, Караваєв, Гармаш (Беседін, 74), Антюх, Ванат (Царенко, 83).