Сокіл у яскравому поєдинку програв Ріттену в матчі Континентального кубка-2024/25 з хокею

Сокол, фото – hcsokil.com.ua

Сокіл на виїзді програв італійському Ріттену у першому турі групи C другого раунду Континентального кубка-2024/25 з хокею – 4:5.

Кияни відкрили рахунок на початку першого періоду, відзначився Віктор Захаров. Італійці зуміли відігратися, а на початку другої 20-хвилинки вийшли вперед. Руслан Ромашенко далі зрівняв рахунок, проте господарі зуміли закинути ще дві шайби.

Протягом 38 секунд після початку третього періоду Сокіл зумів відігратися і знову зрівняв рахунок. Останнє слово залишилося за Ріттеном, який реалізував більшість за чотири з половиною хвилини до кінця часу зустрічі.

Сокіл посідає третє місце у квартеті С. В іншому матчі групи словенський Єсеніце обіграв хорватський Сісак – 3:1.

У другому турі групи С Сокіл зіграє проти Єсеніце 19 жовтня, після чого зустрінеться із Сісаком у неділю, 20 жовтня. До наступного раунду Континентального кубка вийде переможець квартету.