Сокіл програв Сісаку і посів останнє місце у групі С у Континентальному кубку

Сокол, фото – hcsokil.com.ua

Сокіл програв хорватському Сісаку у третьому турі групи С Континентального кубка-2024/25 – 2:4.

Кияни відкрили рахунок у матчі, реалізувавши більшість, відзначився Руслан Ромашенко. Сісак досить швидко відігрався, а наприкінці першого періоду вийшов уперед.

У другій 20-хвилинці хорвати ще збільшили свою перевагу. У заключному періоді Микита Сидоренко відіграв одну шайбу, проте останнє слово знову залишилося за хорватським клубом.

Сокіл зазнав трьох поразок у Континентальному кубку. Раніше київський клуб з рахунком 4:5 програв італійському Ріттену, а потім поступився словенському Єсеніці (2:5). Сокіл зайняв останнє місце у групі С. У третій раунд Континентального кубка з квартету вийде переможець зустрічі Єсеніце – Ріттен.

• Континентальний кубок. Другий раунд. Група С. 3-й тур

Сокіл – Сісак – 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

Шайби: 1:0 – Ромащенко (Чердак, Сидоренко, – більш.), 03:55. 1:1 – Досталек (б. Ідзан), 09:35. 1:2 – Міккола, 19:03. 1:3 – Б. Ідзан (В. Ідзан), 24:22. 2:3 – Сидоренко, 41:04. 2:4 – Маленіца (Смолеч, Селітай), 56:06