Прометей розгромив Пярну в ЛЕБЛ

20-та перемога української команди у турнірі

Прометей. Фото – prometeybc.com

Український Прометей обіграв естонський Пярну у черговому турі регулярного чемпіонату Латвійсько-естонської баскетбольної ліги.

Команда Ронена Гінзбурга впевнено виграла першу чверть – 28:13. Три наступні 10-хвилинки також залишилися за українською командою. Підсумкова перевага Прометея склала 35 очок – 94:59.

Найрезультативнішими гравцями зустрічі стали представники Прометея Ді Джей Кеннеді та Джіан Клавелл. У їхньому активі по 15 очок.

Прометей впевнено лідирує у турнірній таблиці ЛЕБЛ, здобувши 20 перемог у 21 зустрічі. Пярну посідає дев’яте місце, вигравши 9 матчів та зазнавши 10 поразок.

Наступним суперником команди Гінзбурга в ЛЕБЛ стане Калев/Крамо. Зустріч відбудеться 4 лютого.