Особливості участі в торгах

Перш ніж купувати на аукціоні, слід провести невелику домашню роботу. Заздалегідь перевірити ціни на ринку, в магазинах та Інтернеті, зробити порівняльний аналіз. Дізнайтеся середню ціну, мінімум та максимум. Ця робота повинна бути здійснена, щоб не переплачувати, попавшись на шахраїв, і знати, до якої ціни можна сторгуватися. Надайте продавцю найвищу пропозицію в друкованому вигляді. Дайте зрозуміти, що ви чудово володієте інформацією про вартість пропонованих товарів, і готові йти далі. Щоб не пропустити покупця, продавець почне торгуватися. Будьте обережні, розгляньте окремі ціни на потримані товари та нові. Якщо ви купуєте будинок, можна попросити агента зробити цю роботу, це його обов’язки. Також запитайте, який час знаходиться будинок. Чим довше термін, тим більше ви можливості сторгуватися. Доречі, до домашньої роботи також належить пошук перевіреної платформи. Наприклад, сайт Української універсальної біржи, https://sale.uub.com.ua/ru/filter/real-estate-sale, є офіційною платформою української аукціонної системи Prozorro.Продажі.

Застереження

Якщо ви купуєте побутові прилади або автомобіль у громадському місці. Будьте обережні, ваш діалог про транзакцію має бути чисто особистим, між вами та продавцем. Коли продавець готовий зробити знижку для вас, це не означає, що він скине ціну і іншим. Якщо ви говорите голосно, це може спричинити негатив у продавця по відношенню до вас та відповідно небажання зменшити ціну.

Знижки, купони та продаж

У деяких організація за сплату готівки можуть скинути ціну, оскільки продавець не повинен офіційно здійснювати операцію, і він зможе не платити податок. Можлива знижка на акції або за певних умов. Обов’язково дізнайтеся про це. Будьте обережні, іноді купуючи будинок краще не платити готівкою, як ви можете дати помилкове враження про ваше благополуччя. Продавець бажає отримати більше грошей від вас. Якщо вам діже потрібно платити готівкою, не приносьте їх одразу. Краще поїхати по гроші після того, як ви вже точно складете угоду.

Йти до кінця

Купівля нерухомості

  • Приём 1. Если вы собираетесь покупать недвижимость, ответе в электронном виде на последнее предложение продавца, вежливо, но точно не указывая о своем решение. Продавец может подумать, что вы передумали и снизит цену, чтобы не потерять покупателя.
  • Приём 2. Скажите, что последнее слово не за вами, а за другим членом вашей семьи и он не желает платить больше условленной суммы. Возможно, вам уступят в цене.
  • Приём 3. Если вам не удалось хорошо сторговаться, поинтересуйтесь на протяжении какого времени вы можете купить продукт за последнюю предложенную цену. Если вы скажете, что можете получить более выгодную сделку в другом месте, продавец снизит в цене.

Переговори повинні бути проведені, коли продавець не відмовиться сам або ви не погодитесь з його пропозицією. Також визначте, наскільки ви готові платити за товари. Ведіть торг, поки продавець не запропонує оплатити суму нижче максимальної ціни. Якщо це не відбудеться, перейдіть до наступних методів.

  • Прийом 1. Якщо ви збираєтеся купувати нерухомість, відповідайте в електронному вигляді до останню пропозицію продавця, ввічливо, але не точно вказуючи на ваше рішення. Продавець може думати, що ви змінили свою думку і зменшить ціну, щоб не втратити покупця.
  • Прийом 2. Скажіть, що останнє слово не за вами, а за іншим членом вашої родини, і він не хоче платити більше, ніж узгоджена сума. Можливо, вам буде надано ціну.
  • Прийом 3. Якщо вам не вдалося сторгуватися, запитайте, на протязі якого часу ви можете придбати продукт по останній запропонованій ціні. Якщо ви скажете, що ви можете отримати більш вигідну угоду в іншому місці, продавець скоротить ціну.

Особлива уважність

Обов’язково прочитайте договір або гарантійний план, перш ніж підписати його. Зверніть особливу увагу на невеликий шрифт. Якщо те, що написано в документах, не було обговорено, скажіть про це продавцю.

Новини України