Кубок Європи ФІБА. Будівельник на останніх секундах матчу вирвав перемогу у Патріоти Левіце

Український клуб провів сильний матч

Київський Будівельник здобув першу перемогу в другому груповому раунді Кубку Європи ФІБА, перегравши в Словаччині Патріоти Левіце 77:76.

Підопічні Валерія Плеханова лише на четвертій хвилині набрали перші очки, та у другій половині першої чверті Будівельник вийшов вперед і тримав лідерство майже до кінця гри.

Господарі намагалися повернути хід матчу на свою користь, та завдяки двом влучним штрафним Будівельник повернув собі лідерство і з мінімальним рахунком виграв матч.

Ця перемога стала першою для Будівельника в другому груповому раунді Кубку Європи ФІБА, залишивши шанси на вихід в чвертьфінал.

Найкращим у Будівельника став Джонні Берганемескел з 26 очками.

Кубок Європи ФІБА. Другий груповий раунд

Патріоти Левіце – Будівельник 76:77 (20:25, 16:15, 22:21, 18:16)

По темі

Київ-Баскет впорався з Прикарпаттям-Говерлою у матчі Суперліги

Політехніка-Галичина декласувала Запоріжжя у матчі Суперліги

Черкаські Мавпи обіграли Старий Луцьк і вперше у сезоні виграли два матчі поспіль