Жіноча збірна України з баскетболу 3×3 вийшла на чемпіонат Європи-2024

Чоловіча команда поступилася у чвертьфіналі кваліфікації та не змогла пробитися на турнір

Женская сборная Украины по баскетболу 3х3, фото – fbu.ua

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 вийшла на чемпіонат Європи-2024. Чоловіча команда не змогла пробитися до фінальної частини змагань.

Українки у півфіналі зустрічалися із господарками кваліфікаційного турніру збірною Словаччини. Синьо-жовті захопили ініціативу зі старту та впевнено розібралися із суперницями – 21:13. Вихід у фінал турніру дозволив здобути путівку на Євро-2024.

Чоловіча збірна України у чвертьфіналі кваліфікаційного турніру програла Німеччині у драматичному поєдинку. Основний час завершився внічию – 19:19. Вже в овертаймі німці першими зуміли здобути переможні очки.

Жіноча збірна України другий рік поспіль зіграє на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3. Турнір пройде з 22 по 25 серпня у Відні.