Як почати бізнес з Китаєм?

Китайські товари – один з найпростіших та найвигідніших з фінансової сторони способів відкрити свій бізнес. Це дешевша альтернатива замовлень з Амазону або компаній-виробників усередині України, і при цьому вони мають великий попит. Однак, перед заснуванням свого бізнесу слід не лише доглянути цікаві з вашої точки зору товари та реалізувати маркетингову стратегію, а й домовитися про постачання з Китаю.

Що потрібно для початку бізнесу з Китаєм?

Якщо ви хочете почати свою справу (неважливо, чи це невеликий онлайн-магазин комп’ютерних запчастин або створення крафтових виробів), то спочатку вам потрібно домовитися про поставки з Китаю. Товари там часто дешевші, ніж від постачальників усередині країни. Крім того, якщо замовляти з відомих інтернет-магазинів або брендів, можна навіть отримати знижку на оптові закупівлі.

Але і тут є проблема. Китайські перевізники та компанії з доставки скоріш за все запросять величезну суму за транспортування замовленої продукції через море та кордон. Особливо це стосується товарів на Alibaba.com, які купуються з різних майданчиків Через таку політику багато продавців ставлять мінімальну вартість на свої позиції, додатково вказуючи в обов’язковій платі за доставку в рази більші цифри. Якщо брати товари в одного постачальника, це може і не так сильно вдарити по гаманцю. Проте коли вам необхідні товари різного профілю, то доведеться віддати багато грошей.

Грамотним рішенням для вашого бізнесу буде звернення до вітчизняної компанії, яка займається доставкою з Китаю. Вони мають свої філії або контакти з величезними складами, перевізниками та навіть магазинами, а також пропонують максимально вигідний для своїх клієнтів маршрут. Особливо це зручно через менший термін.

На що варто звернути увагу на початку бізнесу з Китаєм?

Окрім замовлення поставки товарів у найбільш прийнятний для вас спосіб, майбутнім підприємцям також слід дивитися і на інші аспекти ведення бізнесу з Китаєм.

Наприклад, пам’ятайте про такі моменти:

  • не замовляйте великі партії товару без попереднього придбання зразка;
  • не купуйте продукцію за кредитні гроші – краще накопичити потрібну суму та лише потім спробувати;
  • виберіть стратегію реалізації позиції – чи продаватимете її в Україні, через свій фізичну точку або онлайн-платформу, або через такі майданчики, як Амазон, в роздріб;
  • віддавайте перевагу тільки продавцям з позитивними відгуками та тривалим стажем на ринку.

Так ви зможете побудувати свою справу з Китаєм без втрати грошей.

Новини України