Чехія розгромила Швецію і вийшла у фінал ЧС-2024 з хокею

Швеция – Чехия. Фото – Getty Images

Чехія здобула велику перемогу над Швецією у першому півфіналі домашнього чемпіонату світу-2024 з хокею – 7:3.

У першому періоді господарі турніру двічі відігравалися. Вирішальним став відрізок у першій половині другого періоду, коли чехи провели три шайби поспіль (дубль на рахунку Домініка Кубаліка). Остаточно команда Радіма Руліка поховала інтригу у третьому ігровому відрізку завдяки двом шайбам у виконанні Лукаша Седлака.

Чехія лише вдруге вийшла у фінал за останні десять ЧС і може здобути першу перемогу з 2006 року.

Другий фіналіст визначиться у протистоянні Канади та Швейцарії. Фінал та матч за 3-е місце пройдуть у неділю, 26 травня.

Нагадаємо, збірна України стала переможцем чемпіонату світу-2024 у Дивізіоні IB та наступного року зіграє у Дивізіоні IA.