Відомий український репер уникнув покарання, зачитавши свій вірш перед суддею

Відомий український репер OTOY, справжнє ім’я якого В’ячеслав Дрофа, розповів про адміністративне правопорушення, яке скоїв у юності. В інтерв’ю ютуб-каналу «Розмова» артист згадав, як у 16-річному віці його затримала поліція за хуліганство, і справа навіть дійшла до суду.

«Щось там поліцію якось намагався задіти, матюкнутися в їхню сторону.  Це адміністративна була відповідальність. Я пам’ятаю, що я крикнув в сторону поліції щось образливе. І вони зупинилися, вийшли з машини, запакували мене, відвезли, вирішили покарати, показати, що це ненормально. Написали адміністративку, виписали повістку в суд», — поділився OTOY.

Попри внутрішній страх перед судовим процесом, молодий артист вирішив підійти до справи креативно. Щоб захищатися перед суддею, він вирішив прочитати власний вірш. У результаті зірку оштрафували на 250 гривень і відпустили.

«Мені було якраз років 16 і я такий: “Треба подумати, як же я буду захищатися”. В мене мав бути літературний вечір і я написав вірша, куди інтегрував те слово, яке я викрикнув, і в суді зачитав цей вірш, виправдовуючись, що я декламував вірша, поліція все сприйняла неправильно і взагалі мене немає, за що карати. І суддя подивилась, сказала: “Просто дайте йому ті 250 грн штрафу, нехай йде собі”», — поділився спогадами OTOY.

Джерело

Новини України