Скільки коштує олів’є у луцьких супермаркетах (фото)

Перед святами салат «Олів’є» традиційно залишається однією з найпопулярніших страв на столах лучан. Його купують готовим у супермаркетах або готують самостійно.

Журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» порівняли, скільки коштує «Олів’є» у торгівельних мережах Луцька.

У великих супермаркетах міста салат продають у фасованому вигляді або у відділах кулінарії. Ціна залежить від складу, бренду та ваги порції.

АТБ

В АТБ готовий салат «Олів’є» продається під власними торговими марками.

Найпопулярніший варіант – упаковка вагою 280 грамів. Її ціна становить 120 гривень. У перерахунку на кілограм це 428 гривень.

 

Сільпо

У цій мережі представлено кілька варіантів салату «Олів’є».

Порції є з різними інгредієнтами – індичкою, яловичиною, вареною ковбасою або креветками. Ціни варіюються від 28 до 68 гривень за 100 грам.

Великі упаковки (близько 750–800 г) стандартного салату обійдуться покупцям приблизно у 230–280 гривень.«Олів’є» з креветками або яловичиною за кілограм – від 480 до 680 гривень.

 

ТАМ ТАМ

У супермаркеті Там Там «Олів’є» здебільшого продають у відділі кулінарії.

Ціна формується за вагу і становить 360 гривень за кілограм. Невелика порція на 100–200 г коштуватиме близько 36-72 гривні.

 

Джерело

Новини України