Середа, 18 Травня

Що таке позик і для чого він потрібен

Що таке позик і для чого він потрібен

У нашій сьогоднішній статті, мова піде про так званих позиках. Зараз важко знайти таку людину, яка нічого не чув про позики.

Ох вже ці позики, вони і тут і там, і куди НЕ глянь вони всюди. Якщо раніше вони нам траплялися на очі тільки в реальному житті, то зараз ситуація змінилася в корені. З розвитком нових технологій, позики прийшли образно кажучи в кожен будинок і від них вже ніде не ховаєшся. В інтернеті то тут, то там, рясніють сайти пропонують, навперебій вигідні пропозиції взяти онлайн позики.

Наш сайт не виняток і на те є причини!

Ми знаємо, що пропонуємо людям і хочемо допомогти в правильному прийнятті рішення, щодо позики. Адже фінансові питання, вимагають відповідального ставлення. Вони не терплять поспіху і необдуманість. Як не сумно, але саме таке ставлення і служить джерелом неприємностей, а просто кажучи потрапляння людини в боргову яму.
Отже, давайте розбирається, що таке позики онлайн і з чим їх їдять!

Багатьом необізнаним людям в голову приходить думка, що позика і кредит це одне, і теж. Така точка зору в корені хибна, навіть більше вона просто небезпечна! Люди не розібравшись, навіть в самому предметі, беруть гроші в борг, не замислюючись про наслідки.

Звичайно, тут відіграє велику роль спокуса.

Все дуже просто і доступно, адже взяти позику на карту онлайн, можна буквально за якихось 10-15 хвилин. От саме ця простота і позбавляє людей обережності і почуття відповідальності. Ця просто геть, затьмарює голови громадян, і позики беруться у справі і просто за звичкою.

Позика від кредиту, відрізняється тим що терміни і суми позикою дорівнюють заробітній платі, як в грошовому, так і в часовому відношенні. До того ж з позикою ви отримуєте чималий відсоток на час користування чужими грошима. Додайте ще всілякі штрафні санкції за простроченням і не виконання зобов’язань. Банки набагато лояльніше по відношенню до клієнта, але вони не займаються такими дрібними грошовими операціями, тому цю нішу зайняли комерційні організації. Так звані маловідомі МФО Україна дозволяє використовувати, щоб примножити свої гроші.

Проте, моментальні позики, користуються величезною популярністю і тільки набирають обертів!

Чому так відбувається?

Здавалося б, термінові позики на карту, такі невигідні і чекати від них можна хіба що одних проблем.

У справу стосовно і обізнаності!

На самому початку становлення цього напрямку в фінансовій галузі, прийшло дуже багато шахраїв і нечесних на руку комерсантів бажаючих так би мовити «зрубати по швидкому грошей», користуючись слабкою поінформованістю громадян. Це дійсно наклало темно пляма на всю галузь в цілому. Від дій таких комерсантів, постраждали всі, як прості громадяни, так і добропорядні комерсанти. До того ж винні в цьому шалені колектори. Користуючись дірами в законодавстві, творили свій бєспрєдєл, тим самим ще більше закріпив негативний образ МФО.

Час змінюється, і на зміну напівлегальних гравців приходять, абсолютно легальні компанії з видачі мікропозик онлайн.

Нові законопроекти, запропоновані головою законодавчої палати Валентиною Матвієнко, сильно обмежують права колекторських організацій і стимулює операторів ринку до прозорості своєї діяльності.

І це не може радувати, як простих позичальників, так і добросовісні організації! Галузь відходить від того дисонансу, який панував ще 3-5 років тому. Звідси і спостерігається зростання видачі позик приватним особам. Йде розвиток додаткових напрямків, таких як мікропозики для приватного бізнесу і це не може ні радувати.

Виграють усі учасники грошових відносин.

Позичальники стали відчувати себе захищений і стали більше довіряти МФО. З зарубіжної практики, хочеться відзначити, що позики онлайн на гаманець або банківську карту, вважається звичайною справою. Клієнти і компанії працюють в правовому полі. Звичайно і фінансова грамотність населення на порядок вище, ніж в Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *