Середа, 6 Липня

Scholarship в Україні: грантова студентська програма

Scholarship в Україні: грантова студентська програма

Грант – це надання фінансової або іншої матеріальної вигоди людині, організації, підприємству натомість за надану науково-популярну роботу або інший соціально значимий проект. Приблизно так нам пояснює це відносно нове для нашого соціуму слово електронна енциклопедія. В Україні тенденція видачі грантів тільки набирає обертів і її яскраво представляє проект Scholarship в Україні для ВНЗ.

Справедливо буде відзначити, що культура отримання грантів прийшла від нас з Заходу, зокрема, з США. Там проекти подібного роду настільки затребувані, що переважна кількість громадських і наукових організацій, підприємств беруть активну участь в грантових проектах. Особливим попитом гранти користуються у студентів. Це дійсно надійний спосіб заробити фінансову винагороду за свої знання.

Четвертий раз поспіль українським студентам навчальних закладів III-IV рівнів акредитації випадає можливість заробити чималі гроші своїми власними знаннями.

З чого все починалося?

Коли твій бізнес досягає певного рівня розвитку, приходить розуміння того, що він може нести більше користі суспільству, ніж ніс до цього. Компанія CyberShark зарекомендувала себе на українському ринку як успішного інтернет-агентства, як сумлінного представника малого бізнесу.

На новий щабель розвитку CyberShark вирішило вивести керівництво компанії. Тоді й народилася ідея створити грантову програму, мета якої заохочувати студентів до самостійної наукової роботи, до ініціативності та саморозвитку. Важливість проекту з точки зору соціальної корисності складно переоцінити.

Навесні 2018 року була запущена перша програма Scholarship в Україні. Призовий фонду склав 25,4 тис. Грн і був розділений на два основних гранту – по 12,7 тис. Грн за два перших місця. В якості партнера і другого грантодателя був притягнутий сервіс «Дельта-кредит».

Відповідно, і тим для наукових роботи було дві – фінанси і маркетинг. У кожному напрямку було відібрано по три кращих роботи і їх автори були запрошені для захисту проектів. Другі і треті місця отримали заохочувальні призи.

Програма стартувала настільки вдало, що після нетривалої паузи був запущений другий і, майже слідом, третій проект Scholarship в Україні. Щоразу компаній-партнерів ставало все більше, призовий фонд зростав.

Scholarship в Україні: які нововведення в новому конкурсі?

Одне з найголовніших і істотних нововведень, внесених в четверту грантову програму, це, безумовно, істотне збільшення призового фонду. Загальний призовий фонд становить 63 тис. Грн.

Залучені нові партнери, які виступили грантодателями.

  • Інформаційно-фінансовий портал Maanimo.com – вся актуальна інформація з світу бізнесу, фінансів та криптовалюта – https://maanimo.com/scholarship.
  • Інформаційний портал Вanker.ua – повна база українських банків, актуальна інформація стану ринку валют, порівняння кредитних і депозитних пропозицій – https://banker.ua/grant/.
  • Ukrstrahovanie.com.ua – якщо хочете знати все про страхові компанії, їх діяльності, а також прочитати відгуки про страхові реальних користувачів, то вам на цей портал – https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant.

На цей раз участь в Scholarship в Україні можуть взяти студенти всіх спеціальностей – і технічних, і гуманітарних. Все тому, що зараз тема наукової роботи обрана нейтральній, але досить актуальна – фінансова грамотність та її значимість в повсякденному житті. Заявки на участь приймаються до 20 грудня.

На офіційному сайті проекту є можливість ознайомитися з уже проведеними конкурсами «Scholarship в Україні» – https://scholarship.in.ua/provedennye-konkursy/.

Контакти організаторів:

тел.: +38 067 622 62 82
email: info@scholarship.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *