Середа, 18 Травня

Рейтинг мелодрам, в яких зіграла культова акторська пара

Рейтинг мелодрам, в яких зіграла культова акторська пара

Мелодрама – це особливий жанр кінематографа, в основу якого лягають особистісні відносини, часто це зворушлива історія любові. Не секрет, що успіх фільму багато в чому залежить від акторського складу. Представляємо вам рейтинг ТОП-5 мелодрам, які розтопили не одне глядацьке серце, в тому числі, завдяки акторському тандему.

  • “Горбата гора”. Кажуть, любов не вибирає за соціальним статусом, віком, багатству. А ще любов іноді не вибирає за статевою ознакою. «Горбата гора» – це не історія відносин пари геїв. Це глибока мелодрама про всепоглинаючої любові двох людей, які волею долі опинилися однієї статі. Краще, ніж Джейк Джіленхол і Хіт Леджер зіграти людей, що чинять опір сильному почуттю, не змогли б, напевно, ніхто. Кіно не для всіх, але для багатьох.
  • “Щоденник пам’яті”. Рейчел МакАдамс і Райан Гослінг змогли переконливо зіграти любов, яка проноситься крізь десятиліття. У центрі сюжету – пара людей, що живуть в будинку для літніх людей. І він щоранку приходить до неї, щоб читати щоденник, в якому описана історія кохання двох молодих людей, які пройшли низку випробувань і створили міцну сім’ю. Так чому ж цієї літньої жінки читають щоденник про абсолютно незнайомих їй людей? Відповідь – в кінці цієї чудової мелодрами.
  • “Солодкий листопад”. Незважаючи на кілька номінацій на «Золоту малину» (антіоскар, ред.) Фільм увійшов до списку найбільш переглядаються і найбільш пам’ятних мелодрам. Не без допомоги найкрасивіших акторів Голлівуду – Кіану Рівза і Шарліз Терон. Молода жінка, яка обирає собі кожен місяць нового чоловіка, на листопад вирішила «закрутити» швидкоплинний роман з героєм Кіану Рівза. Чому тільки місяць? І так чи легко сказати «прощавай» людині через 30 днів, якщо встиг полюбити його всією душею. Зворушлива і трагічна історія кохання, яка супроводжується весь фільм найпрекраснішою музикою від Еніа, не залишить вас байдужим.
  • “Дім у озера”. Коли ти самотній настільки, що шукаєш рідну душу крізь роки, ухвативаясь за звичайні листи, які приходять з минулого. Вона живе в 2006 році, він – в 2004. Їх об’єднує лише один поштову скриньку, а роз’єднують два роки. Їх зустріч може відбутися завтра для неї і через два роки для нього. Чи прийде він? Чи будуть два головні герої разом. Так переконливо зіграти самотність серед мільйонної натовпу могли тільки Сандра Баллок і Кіану Рівз. Саме їх тандем зміг створити наліт трагічності, приреченості, але, в той же час, віри в краще в цьому чудовому фільмі Алехандро Агресті.
  • «Титанік». Чи може фільм-катастрофа зайняти почесне місце в рейтингу мелодрам з кращим акторським тандемом? Безумовно, якщо на тлі гине корабля розігрується історія любові, рушивши серця мільярдів жінок по всьому світу. А якщо цю пару грають Леонардо ДіКапріо і Кейт Уінслет, сюжет приречений на успіх. Ну і на 11 Оскарів на додачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *