Промоутер Джошуа натякнув, хто може стати наступним суперником Ентоні

Було б цікаво

Промоутер Джошуа натякнув, хто може стати наступним суперником Ентоні

Промоутер британського супертяжа Ентоні Джошуа (25-3; 22 КО) Едді Хірн розповів, що після поєдинку його підопічного проти Роберта Хеленіуса (32-4; 21 КО) американець Деонтей Уайлдер (42-2-1; 41 КО) може стати наступним суперником для Ей Джея. Його слова цитує Boxing News 24:

"Якщо Джошуа в суботу ввечері продемонструє блискучий виступ та вирубить цього хлопця, то імпульс знову почне наростати. Після цього люди, які не вірять у нього, знову почнуть вірити. Вони повірять, що він може побити Деонтея Уайлдера.

Звичайно, я не маю сумніву, що Ентоні переможе Уайлдера. Це небезпечний бій, але я не маю сумніву в його перемозі. Звідки у людей це мислення, що Ентоні є аутсайдером у бою з Уайлдером? Кого перемагав Деонтей? Луїс Ортіс, якому 40 років, або близько того. До речі, Вайлдер програв йому кожен раунд, доки не нокаутував.

Почніть шанувати Джошуа. Тому хочу побачити імпульс" – сказав він.

Нагадаємо, що раніше Дюбуа завершив тренувальний табір до бою проти Усика.

Джерело

Новини України