Пак’яо: Хочу стати найстаршим чемпіоном і піти з боксу в статусі володаря титулу

Пак’яо: Хочу стати найстаршим чемпіоном і піти з боксу в статусі володаря титулу

Мэнни Пакьяо, Getty Images

Ексчемпіон світу у восьми вагових категоріях Менні Пак’яо (62-8-2, 39 КО) заявив, що знаходиться у чудовій формі перед протистоянням з Маріо Барріосом.

“Мені здається, що я маю ще час, щоб провести два-три поєдинки. Хочу стати найстаршим чемпіоном і піти з боксу в статусі володаря титулу”.

“Я хочу побити свій власний рекорд у Залі слави. Тепер я відпочив і повернувся. У тренувальному процесі я роблю так само, як робив раніше”.

“До мене повернулися вогонь та пристрасть, але я завжди прислухаюся до своєї команди. Наша робота буде високо оцінена”.

Пак’яо готується провести бій проти Маріо Барріоса (29-2-1, 18 КО). На кону буде титул чемпіона світу WBC у напівсередній вазі. Поєдинок офіційно затверджено на 19 липня у Лас-Вегасі.

Атлетична комісія штату Невада допустила Менні до участі у майбутньому поєдинку. WBC прописала у правилах, у яких йдеться, що колишній чемпіон може запросити титульний бій після завершення кар’єри. Крім того, Всесвітня боксерська рада надала Менні п’яту сходинку в оновленому рейтингу в напівсередній вазі.

46-річний Пак’яо останній бій провів у вересні 2021 року. Менні програв одноголосним рішенням суддів Йорденісу Угасу за титул чемпіона WBA у напівсередній вазі. Після цього “Пак Мен” оголосив про завершення спортивної кар’єри, щоб зайнятися політичною діяльністю.

Джерело

Новини України