Неповнолітні рибалки-порушники завдали збитків на понад мільйон гривень

12 серпня вночі, патрулюючи прибережну зону річки Сули в селі Кліщинці, інспектори помітили двох осіб, які, ймовірно, займалися незаконним виловом риби в межах Сулинського заказника.

Хлопці причалили до берега та почали перевантажувати мішки з човна до мотоцикла, що вже стояв на березі, повідомляє патрульна поліція Черкаської області.

У човні поліцейські виявили заборонені знаряддя лову та свіжовиловлену рибу таких видів: лящ — 64 шт., чехоня — 1 шт., судак — 5 шт., окунь — 6 шт., сазан — 3 шт., карась — 91 шт., синець — 97 шт. Сума збитків, завданих державі, становить понад 1 мільйон 350 тисяч гривень.

Патрульні встановили, що обидва порушники — неповнолітні. На місце події інспектори викликали батьків хлопців.

Також інспектори викликали слідчо-оперативну групу для встановлення обставин правопорушення. Незаконний улов, заборонені знаряддя лову, мотоцикл та човен слідчі вилучили.

Джерело

Новини України