На Полтавщині попрощаються із Сергієм Дорошенком та Володимиром Кочергою, які загинули на Донеччині

За інформацією: Суспільне Полтава.

Pexels

Під час повномасштабної війни загинули Володимир Кочерга з Кобеляцької громади та Сергій Дорошенко із Лубенської громади. Про це Суспільному повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Військовий Володимир Кочерга

Портрет 48-річного Володимира Кочерги. фото facebook Кобеляцька громада

Старшому сержантові Володимиру Кочерзі було 48 років. Воїн був стрільцем стрілецького взводу. Загинув 13 липня 2023 року, виконуючи бойове завдання поблизу села Тернів, що на Донеччині, розповів Роман Істомін.

Як повідомили на сайті Кобеляцької громади, попрощаються із військовим 16 липня о 13:00 у селі Лучки. Поховають воїна там на місцевому кладовищі.

У Володимира Кочерги залишилася дружина, сини та онук.

Військовий Сергій Дорошенко

Солдату Сергію Дорошенку було 37 років. Воїн був водієм-електриком роти зв’язку. Загинув військовий 12 липня 2023 року під час артилерійського обстрілу села Водяне Донецької області, розповів Роман Істомін.

Портрет 37-річного Сергія Дорошенка. фото сайт Лубенської міської ради

Воїн родом із села Комишня Миргородського району. Проживав у селі Вовчик Лубенської громади. Закінчив Вовчицький ліцей. Навчався у Полтавському професійно-технічному училищі, де здобув спеціальність електромонтера. До війни працював торговим представником, зазначено на сайті Лубенської сільської ради.

Прощання запланували на 17 липня о 12:00 у селі Вовчик. У воїна залишилась мати, дружина, сини та сестри.

Читати ще

Читати ще На Полтавщині зменшилася кількість ВПО: чому та на скільки

Читати ще Під час російського теракту в селищі Оленівка загинув Ярослав Отрок із Полтавщини

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

“На Заході досі немає цієї ідеї: ми повинні перемогти Росію” – політолог Тензер про підсумки саміту НАТО у Вільнюсі Ексклюзивно 13 липня, 18:22

Будівельник Каховської ГЕС. Історія родини херсонського художника, що пережила окупацію, обстріли й потоп 12 липня, 18:16

Рада Україна-НАТО, скасування ПДЧ, більше зброї — підсумки саміту Альянсу у Вільнюсі 12 липня, 18:14

“У нас немає варіантів, альтернативних до членства”. Чого Україна чекає від саміту НАТО Важливо 10 липня, 21:04

“Богдана” на фронті, обстріли Львова, Первомайського та Сум. Тиждень війни у фото 8 липня, 23:50

Дізнайтесь більше

Сили оборони України вдосконалюють стратегію контрнаступу — ISW

Сили оборони продовжують контрнаступ на Мелітопольському та Бердянському напрямках — Генштаб

Сили оборони відбивають атаки росіян на сході та готуються наступати далі на півдні. Тиждень на фронтах

Лицарські бої та ковальське мистецтво. На Івано-Франківщині завершився фестиваль “Культура, кована у вогні” На початок

Новини України