Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не буде розслідувати справу щодо президента ФІФА Джанні Інфантіно через його стосунки з президентом США Дональдом Трампом.

Джанні Інфантіно
Нагадаємо, що під час чемпіонату світу ФІФА скасувала автоматичну дискваліфікацію на один матч для нападника збірної США Фоларіна Балогуна після червоної картки на Мундіалі. Незадовго до цього Трамп заявив, що особисто просив Інфантіно переглянути рішення.
Однак скаргу, подану правозахисною організацією FairSquare, Комісія з етики МОК відхилила, вирішивши, що ця справа не належить до її юрисдикції. Про це повідомляє ESPN.
Додамо, що FairSquare також вимагала розслідувати публічну підтримку Інфантіно політики Трампа та вручення американському президенту «Премії миру ФІФА».
