Вівторок, 17 Травня

Куди відправитися туристу на новорічні свята?

Куди відправитися туристу на новорічні свята?

До новорічних та різдвяних свят залишилося півтора місяці. Багато це чи мало кожен визначає для себе сам, але в Нью-Йорку, наприклад, вже щосили світиться прикрашена сотнями гірлянд новорічна ялинка. Вже сьогодні можна помітити цю передсвяткову метушню, коли до Нового року ще й далеко, але вже в повітрі відчувається ледь вловимий запах хвої і мандаринів. Практично всі намагаються спланувати свої свята, обговорити новорічне меню, зібрати галасливу компанію за столом. Але багато консультуються і з туристичними операторами, вибираючи собі новорічну турпоїздку.

В Україні є два основних переваги серед українців – або вони їдуть на гірськолижний курорт, або їдуть відпочивати в екзотичні теплі країни провести добре час на золотистому пляжі з коктейлем в руках.

Голова Асоціації туристичних операторів України Антон Рудич займається аналізом ринку і озвучив свої прогнози щодо найпопулярніших напрямків і їх ціни. Так, Антон Рудич заявив, що Єгипет як і раніше залишається улюбленим місцем відпочинку тих українців, хто на Новий рік за краще не сніг, а тепло. Однак, не варто розраховувати на зниження цін на тури. Більш того, експерт прогнозує навіть деяке подорожчання. Також не варто чекати «гарячих турів в Єгипет» через популярності курорту в цю пору року.

Однак, відкриваються зараз інші перспективні напрямки. Наприклад, більш екзотичні країни, Домінікана, Індія, Шрі-Ланка, пропонують досить демократичні ціни в своїх готелях і на своїх курортах. Більш того, ще одна приємна новина для українського туриста, що віддає перевагу тропіки. Відкрито прямі авіарейси компанією «МАУ» на Кариби.

Антон Рудич також на основі експертних даних і аналізу заявляє, що ціни на європейські курорти залишаться такими ж, як були в минулому році. Тому, хто хоче зустріти Новий рік на Ейфелевій вежі, можна розраховувати на ті ж суми, що були в 2017 році.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *