Неділя, Грудень 8

Куди відправитися туристу на новорічні свята?

Куди відправитися туристу на новорічні свята?

До новорічних та різдвяних свят залишилося півтора місяці. Багато це чи мало кожен визначає для себе сам, але в Нью-Йорку, наприклад, вже щосили світиться прикрашена сотнями гірлянд новорічна ялинка. Вже сьогодні можна помітити цю передсвяткову метушню, коли до Нового року ще й далеко, але вже в повітрі відчувається ледь вловимий запах хвої і мандаринів. Практично всі намагаються спланувати свої свята, обговорити новорічне меню, зібрати галасливу компанію за столом. Але багато консультуються і з туристичними операторами, вибираючи собі новорічну турпоїздку.

В Україні є два основних переваги серед українців – або вони їдуть на гірськолижний курорт, або їдуть відпочивати в екзотичні теплі країни провести добре час на золотистому пляжі з коктейлем в руках.

Голова Асоціації туристичних операторів України Антон Рудич займається аналізом ринку і озвучив свої прогнози щодо найпопулярніших напрямків і їх ціни. Так, Антон Рудич заявив, що Єгипет як і раніше залишається улюбленим місцем відпочинку тих українців, хто на Новий рік за краще не сніг, а тепло. Однак, не варто розраховувати на зниження цін на тури. Більш того, експерт прогнозує навіть деяке подорожчання. Також не варто чекати «гарячих турів в Єгипет» через популярності курорту в цю пору року.

Однак, відкриваються зараз інші перспективні напрямки. Наприклад, більш екзотичні країни, Домінікана, Індія, Шрі-Ланка, пропонують досить демократичні ціни в своїх готелях і на своїх курортах. Більш того, ще одна приємна новина для українського туриста, що віддає перевагу тропіки. Відкрито прямі авіарейси компанією «МАУ» на Кариби.

Антон Рудич також на основі експертних даних і аналізу заявляє, що ціни на європейські курорти залишаться такими ж, як були в минулому році. Тому, хто хоче зустріти Новий рік на Ейфелевій вежі, можна розраховувати на ті ж суми, що були в 2017 році.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *