П’ятниця, 12 Серпня

Кращі лиходії в іграх

Багато сюжетні ігри насичені різноманітними персонажами зі своєю історією, характерами і роллю. Деякі проходять гру не залишивши за собою ніякого сліду, а деякі входять в історію, стаючи культовими. Найбільше запам’ятовуються стають, звичайно ж, антигерої. Деякі починають їх люто ненавидіти, а декому хотілося б за них пограти. Хто ж вони ці найкращі лиходії?

Символ третього FarCry, персонаж з ім’ям Вас, який своєю харизмою затьмарив не лише всіх інших лиходіїв, але і всіх головних героїв разом узятих. Він жорстокий лідер піратів, колишній воїн племені Ракьят і брат красуні цитра, якого погубили гроші і наркотики. Проте Васа гравці полюбили більше за всіх інших і до сих пір багато хто сподівається, що він не загинув і покаже справжнє божевілля.

Головний противник Бетмена – Джокер. Злочинний геній, який не проти розважитися і гарненько повеселитися, вселяє куди більше жаху, ніж сам Бетмен. Непередбачуваний, але при цьому вкрай розумний і підступний лиходій надовго запам’ятався гравцям, виділяючись серед інших мерзотників.

Гладос з Portals. Здавалося б, її важко назвати лиходієм, адже це всього лише поїхав штучний інтелект, та й то все злодійство розкривається під кінець гри. Проте, завдяки своєму кібернетичному чарівності і абсолютної незворушності, коли вона намагалася всіх вбити, не полюбити Гладос стало неможливо. Вона так наполегливо манила міфічним тортом, що у гравця починало закрадатися підозра в її чесності і як виявилося не дарма.

Чорний дракон і головний антагоніст з легендарного Skyrim дійсно вражає своєю міццю і розмірами, мова, звичайно ж, йде про Алдуіна. Його називають пожирачів світу і бояться всі норди, а також від нього в жаху все хто побачить Алдуіна поблизу. Будучи первістком Акатоша, він має дійсно великим могутністю. А головне, чим він займається в Skyrim, це відроджує своїх полеглих родичів драконів. І хоч серед фанатів існує теорія, що в грі був показаний не справжній Алдуіна, а лише самозванець, тим не менш, саме він запам’ятався як найстрашніший супротивник у відеоіграх.

Не можна не згадати про Артос з всесвіту WarCraft. Колись благородний принц Лардерона, після отримання Фростморн стає зовсім іншим персонажем. Втративши душу, з священного Паладіна Артос перетворюється на справжнього лиходія, в ньому не залишається жалості і співчуття, він насолоджується поразкою своїх суперників і не розуміє, як раніше міг бути таким наївним дурнем. Він стає по – справжньому похмурим і зловісним персонажем, противником всього живого. Багатьом гравцям довелося витратити чимало часу, щоб його зупинити.