МЕР КИЄВА ВІТАЛІЙ КЛИЧКО. ФОТО KYIV.KLICHKO.ORG
Міський голова Віталій Кличко оголосив про звільнення свого заступника та ще двох столичних чиновників, які фігурують у справі про заволодіння київською землею.
Джерело: Кличко
Пряма мова: “Зі своїх посад в КМДА будуть звільнені:
- заступник голови КМДА Петро Оленич
- заступник директора КП “Спецжитлофонд” Юрій Леонов
- заступник керівника КП “Київблагоустрій” Олексій Мушта”.
Деталі: Скласти повноваження має і депутат Київради, голова земельної комісії Михайло Терентьєв. Також міський голова додав, що у сфері містобудування столиці та земельних відносин буде здійснена реорганізація.
“Зазначу щодо резонансної “земельної справи”: місто надає правоохоронцям всі запрошувані документи та сприяє слідству”, – написав Кличко .
Читайте також: Нові “сірі кардинали”. Хто із забудовників впливає на київську владу
Також: Попавсь. На чому зловили “смотрящого” за Києвом Комарницького
Передісторія:
- 7 лютого пресслужба НАБУ повідомила, що Бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура “проводять масштабну операцію “Чисте місто” з викриття злочинної організації, причетної до земельної корупції у Київській міській раді”.
- В рамках цієї справи ВАКС на два місяці відправив під вартузаступника голови КМДА Петра Оленича та встановив йому заставу у розмірі 15 млн грн. Голові комісії з земельних питань Михайлу Терентьєву також обрали запобіжний захід — два місяці тримання під вартою з можливістю застави у майже 20 мільйонів гривень.