Калькулятор будівництва – хороший помічник на початковому етапі

На сьогоднішній день будівництво стало легше не тільки через різноманітність матеріалів та інструментів, а й можливостей прорахувати вартість майбутнього будинку і створити свій будинок з нуля, згідно якимось дизайнерським нормам і, звичайно ж, своїм бажанням.

Матеріальна підготовка до будівництва

Підготовка до будівництва починається з визначення: який же домнеобходім, скільки поверхів буде в ньому, скільки кімнат потрібно, чи потрібен підвал або горище, передбачати чи басейну або кімнату відпочинку і т.п. На даному ступені кращим буде розгляд різних креслень будинків, їх планів, визначення кількості мешканців і призначення будинку, або він просто заміський будинок на літо або ж повноцінне будова, де можна жити цілодобово.

Визначившись з поверховістю будинку, з кількістю кімнат, можна скористатися спеціальною програмою «калькулятор будівництва будинку» вбивши в якій параметри будинку: висоту і ширину будинку, кількість передбачуваних перекриттів кімнатних, тип фундаменту і т.д. можна буде побачити приблизну кількість того чи іншого будівельного матеріалу, який знадобиться для будівництва. Далі дізнавшись ціни, можна буде вже побачити приблизну ціну будівництва будинку, в деякі калькулятори доданий розрахунок підлог, утеплення будинку, дах і т.п. Як правила до цієї суми слід додати ще 20%, і тоді Ви отримаєте більш-менш точну вартість будинку, але без внутрішніх робіт, так само тут не оцінюється вартість робочої сили.

Є і зовсім прості калькулятори, в які потрібно вбити тільки квадратуру передбачуваного будинку, вид будівельного матеріалу і ще парочку параметрів і отримати імовірну вартість коробки і перекриттів.

Для кращого результату можна скористатися кількома програмами і порівняти отримані результати.

Тепер уже знаючи приблизну ціну можна зрозуміти під силу будинок чи ні, чи потрібно зменшувати поверховість або кількість кімнат і т.п. Далі розглядається питання про обробку внутрішнього простору і його вартість. Не забуваємо про опалення, водопровід, сантехнічні споруди і кондиціонування, якщо потрібно.

Потім потрібно дізнатися вартість робочої сили, інструментів, які можливо потрібно буде брати в оренду.

Етапи будівництва

Рідко кому вдається побудувати будинок власноруч, в пригнічують випадку наймається будівельна бригада, або кілька, на різні ділянки роботи. Однак механізм дії, тобто кроки, повинен бути схожими.

Розбивка ділянки, якщо ж цього ще не було зроблено намітки, то в першу чергу робляться вони, щоб визначити розташування будинку, сараю, городу, альтанки тощо Далі потрібно зробити розробку грунту і викопування ям під всі майбутні фундаменти, або під той, що буде будуватися першим. Потім «влаштовують фундамент», він повинен, в результаті, виступати над грунтом приблизно на 25-ть сантиметрів, а вглиб заглиблюватися на глибину промерзання того грунту, що знаходиться на ділянці. На цьому етапі не можна забувати про отвори, в які пізніше будуть вставлені труби та інше.

На фундаменті можна економити!

Після цього відбувається зведення стін, а також несучих перегородок. Найчастіше для цього вибирають такі матеріали як: Цегла, черепашник, пінобетон, шлакоблоку і т.п. Дерев’яні стійки; Монолітні опори; Дерев’яних блоків, колод, бруса.Далее йде етап перекриттів кожного поверху, якщо ж будинок одноповерховий, то потрібно одне перекриття, якщо більше, то відповідно і перекриттів буде більше. Після будують внутрішні перегородки, не забуваючи залишати отвори для дверей. Наступний етап – покрівля, всередині ж встановлюють сходи. Якщо будуть кондиціонери, то потрібні отвори, також влаштовують вентиляційні канали. Далі проводять гідроізоляцію покрівлі та фундаменту, а також цокольного приміщення, якщо воно є. Звукоізоляція та теплоізоляція – важливі кроки. У сучасному світі, з подорожчанням енергоносіїв, краще щоб будинок міг зберігати тепло, а в зв’язку з можливою появою галасливих сусідів, він не повинен пропускати багато шуму. Проводити електрику повинен тільки фахівець, який має на це право. Далі йде черга установки дверей і вікно, обробляють укоси. Паралельно або після можуть проводитися монтажні роботи з опалення, водопостачання та сантехнічні роботи. Далі йдуть роботи з внутрішнього оздоблення стін, стель і підлог.

Новини України