Середа, 18 Травня

Гроші в борг терміново

Гроші в борг терміново

У житті кожної людини хоча б раз виникала ситуації, коли необхідно в найкоротший термін знайти досить велику суму грошей для вирішення будь-яких матеріальних проблем. Більшість жителів нашої країни в цьому випадку краще звертатися за допомогою до своїх друзів або родичів, однак цей спосіб отримати позикові кошти відрізняється великою ненадійністю і до того ж може стати причиною погіршення відносин з кредитором. У даній статті ми поговори про те, як і де взяти гроші в борг терміново.

Дуже просто і надійно можна отримати кредитні кошти, заклавши свій автомобіль в одному з автоломбардів свого міста, які на сьогоднішній день здійснюють свою діяльність абсолютно у всіх регіонах України. На оформлення даного виду кредиту позичальникові потрібно не більше 1 години, при цьому йому не потрібно буде надавати надійних поручителів, а також довідок і доходи або наявних накопичення, як докази своєї платоспроможності. Єдині види документів, які позичальникові необхідно буде мати при собі при отриманні кредиту в автоломбарді – це паспорт громадянина України, техпаспорт на автомобіль і ПТС. У автоламбарди надають своїм клієнтам кредити під заставу автомобіля розміром до 100 000 гривень строком від 1 до 6 місяців. Пролонгація кредиту при в даному випадку як правило здійснюється автоматично, але все ж варто розраховувати на те що в автоломбарді ви зможете отримати кредитних коштів на досить тривалі терміни.

А ось якщо вам потрібно терміново отримати в борг зовсім невелику суму грошей, то в цьому випадку найкращим варіантом для вас стане мікрокредит який надається багатьма кредитними компаніями нашої країни. Наприклад, організація «Moneyveo» надає своїм клієнтам можливість отримати в кредит грошові кошти на суму, що не перевищує 10 000 гривень. На оформлення мікрокредиту в компанії «Moneyveo» позичальникові потрібно не більше 1 дня, до того ж для укладення кредитного договору позичальникові необхідно буде мати при собі тільки паспорт, що засвідчує його особу. Ще одним плюсом отримання мікрокредиту в компанії «Moneyveo» є те, що після схвалення заявки на отримання позикових коштів менеджер даної компанії сам приїде додому до позичальника, що позбавить його від необхідності стояти в чергах. Як говорить ресурс https://www.05366.com.ua/list/142369 – мікропозик можна легко отримати і з поганою кредитною історією.

За оформленням швидкого кредиту позичальник може також звернутися в «Приват Банк», який пропонує своїм клієнтам отримання позикових коштів. При видачі швидких кредитів в «Приват Банку» від позичальника не зажадають обов’язкового надання ліквідної застави або надійних поручителів. Єдине, що позичальникові необхідно мати при собі це паспорт, що підтверджує його особу та ще один документ на його власний розсуд (наприклад, водійські права або закордонний паспорт). Отримання кредиту в «Приват Банку» зовсім не передбачає наявності жодних комісій за його оформлення або наступні обслуговування рахунку. А на розгляд заявки на отримання кредитних коштів у співробітників даної банківської установи йде не більше 15 хвилин.

У нашій статті ми спробували викласти переваги мікропозик і кредиту. Детальніше про це також розповідає management.com http://www.management.com.ua/partners/2018/04/07/kredity-ili-mikrozajmy-chto-vybrat/1 Коментар

  • Для многих банк это спасение, и в тоже время привычка… но банки часто отказывают и требуют справки или поручителя. Так что кредит в МФО это реальный выход.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *