Гірн: Люди переоцінюють Вайлдера, він не перемагав нікого з топ-5 надважковаговиків

Гірн: Люди переоцінюють Вайлдера, він не перемагав нікого з топ-5 надважковаговиків

Деонтей Уайлдер, фото – Getty Images

Промоутер Едді Гірн заявив, що багато людей переоцінюють можливості екс-чемпіона світу Деонтея Вайлдера. Хірн вважає, що колишній чемпіон у хевівейті Ентоні Джошуа впевнено переможе американця у їхньому бою.

“Я не можу повірити, як високо люди оцінюють Деонтея Вайлдера. Він ніколи не перемагав топ-5 надважковаговиків. Луїс Ортіс – його найкраща перемога, Деонтей розбив його в першому бою і нокаутував у другому. Він ніколи не перемагав елітного надважковаговика”.

“Я думаю, що Джошуа може спокійно перемогти Деонтея Вайлдера, але й також Вайлдер може здолати його. Я не думаю, що це було обов’язково, але добре, що Ентоні отримав сім раундів проти високого супротивника, який може вдарити зліва”.

“Я думаю, що важко точно відтворити силу Вайлдера. Але я завжди відчував, що Ей Джей може перебоксувати Деонтея”.

Ентоні Джошуа сказав, що з великою ймовірністю Вайлдер стане його наступним суперником. Тренер Деонтея Малік Скотт заявив, що американець проведе восени підготовчий бій, після чого у січні має намір нокаутувати Джошуа.

Джошуа нокаутував Роберта Хеленіуса в останньому бою, який відбувся 12 серпня у Лондоні. Останнім суперником Деонтея також був Хеленіус – американець переміг нокаутом у першому раунді.

Джерело

Новини України