Понеділок, 16 Травня

Другий конкурс Scholarship

Другий конкурс Scholarship

В Україні вже стартував конкурс для студентів під назвою «Scholarship». Мета даного соціального проекту – стимулювати обдаровану молодь, яка хоче і може розвиватися разом з проектом.

Перевага конкурсу в тому, що в ньому можуть взяти участь всі студенти, котрі вчаться на 3-5 курсах. Немає принципової різниці, це заочна, або денна форма навчання, бюджетна, контрактна. Основна вимога – громадянство України.

Для участі в соціальному проекті «Scholarship» необхідно лише написати одну статтю на задану тематику. Тема статті надається організаторами. Напрямок наукової роботи – аналітичне, студент повинен не просто вивчити, а й проаналізувати самостійно дане питання.

Переможець отримає приз у вигляді грошового заохочення. Розмір призу – 12700 гривень. Переможцем стануть відразу три людини. Правда, грант отримає один виконавець роботи. А два інших учасника від грантодавців зможуть отримати заохочувальні призи. І такий переможець вибирається в рамках кожного напряму.

Конкурс проводиться за двома напрямками:

  1. Інформаційні технології. В рамках даного напрямку в 2019 році необхідно написати статтю на тему «Система оцінки при багатокритеріального виборі: пропозиція найбільш оптимального способу»;
  2. Фінанси. В рамках тематики пропонуються дві теми і всі вони пов’язані з діяльністю мікрофінансових організацій як в Україні, так і в світі в цілому.

З приводу обсягу роботи, то студентам надається можливість виконати статтю на будь-якому зручному для них мовою: російською чи українською. За обсягом – не більше 3000 слів. Інших критеріїв проект до робіт такого плану не висуває.

Фінансують проект, тобто виступають грантодавцями, такі компанії як:

  • TurboZaim – сервіс в порівнянні кредитних пропозицій;
  • хостинговий сервіс LoomsHosts
  • інформаційне агентство Credit Panda

Щоб взяти участь в соціальному проекті «Scholarship» необхідно подати заявку та роботу до 15 березня 2019 року.

Подача заявки і реєстрація в якості учасника – здійснюється прямо на сайті проекту(https://www.scholarship.in.ua/vesna-2019/) або на сторінках проекту грантодавців:
https://creditpanda.com.ua/ua-scholarship/ ;
https://turbozaim.com.ua/grant-ua/ ;
https://hostingfanatic.com/uk/scholarship-ua/

Прийняті роботи студенти повинні захистити. Захист буде відбуватися в м Дніпро.

Оскільки конкурс проходить в Україні вдруге, то варто згадати і результати конкурсу 2018 року. Конкурс проходив за двома напрямками (маркетинг, фінанси), в рамках яких вибрали по три кращі роботи серед студентів. Всього – 6 робіт. Вимоги до робіт і до самих авторів були аналогічні тим, які висунуті і в 2019 році.

Всі автори статей були організаторами запрошено на захист.

У соціальному проекті взяли участь понад 30 навчальних закладів України. Роботи були представлені з різних куточків країни: від Харкова до Львова, від Одеси до Сум: всього було представників з 7 міст.

Тому, якщо студент бажає спробувати свої сили в одному з зазначених напрямків, він може самостійно або зі своїм викладачем вищого навчального закладу написати цікаву та актуальну статтю для України. Перевага конкурсу в тому, що немає особливих вимог до робіт, як це часто буває. Є тільки тема, в рамках якої і потрібно працювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *