Середа, 18 Травня

5 успішних серіалів які починалися з низькою оцінки

5 успішних серіалів які починалися з низькою оцінки

Успішні виробники можуть передбачити, але іноді вони теж помиляються. Ці шоу є одними з найуспішніших в світі. Але чи знаєте ви, що вони почали зі страшного рейтингу.

Всі люблять Реймонда

Шоу має вражаючі 9 сезонів.
Але це почалося в 1996 році зі страшним рейтингом.
Воно транслюється в п’ятницю ввечері, але телевізор відразу ж відправляє його на понеділок 8:30. Рейтинг як і раніше поганий і вже розглядають можливість його зупинки.
Остання спроба зберегти шоу – це перемістити його на понеділок о 9:00 вечора. Хороший час. Рейтинг починає рости.
200 епізодів – це один з найуспішніших серіалів в світі з багатьма нагородами.

Беверлі-Хіллз 90210

У 1990 році ніхто не ставився серйозно до телебачення Fox. Основні 3 каналу в США – CBS, NBC і ABC. Коли Beverly Hills 90210 йде, лідерам телебачення це зовсім не подобається. Оцінка погана і вони хочуть його видалити, але вони не мають чим замінити. У телевізійників немає вибору і шоу залишають влітку.
Тим не менш, він отримує фанатську базу і стає одним з найуспішніших в світі. Це триває протягом 10 сезонів, хоча врешті-решт 35-річні актори трохи непереконливі, як 20-річні.
Швидка допомога
Шоу, в якому піднялася зірка Джорджа Клуні в’яне. У той час медична тема використовувалася в багатьох інших програмах. Стівен Спілберг повинен був особисто підтримати його.
Серіал почався в 1994 році і транслювався до 2009 року з великим успіхом. Він виграв 116 телевізійних нагород.

Гріффіни

Він з’являється на Fox Television в 1998 році. У 2002 році рейтинг впав і зупинився. Шанувальники, однак, наполягають на продовженні і Фокс змушений залучати Сета Макфарлейна пропозицією продовження.
У шоу вже більше 13 сезонів, що робить його одним з найуспішніших повернень в ефірі.

Анатомія Грей

Шонда Реймс повинна хотіла представити свою ідею для шоу в раду режисерів чоловіків. Вони думали, що ніхто не захоче дивитися цю «жіночу історію». Вона переконує їх дати їй шанс. Серіал почався в 2006 році і зробив 11 супер успішних сезонів.

Сейнфельд

Спочатку NBC не вразила ідея Джеррі Сейнфельда, який хотів зробити серію, яка розповідає про … ниочем конкретному. Після довгих розмов вони сказали Сейнфельд, що він може зробити не більше чотирьох епізодів.
Тон в їх листі до нього ясно показав, що вони не хочуть шоу і він все ще зберігає його в своєму кабінеті донині.
Серіал почався влітку 1989 року і стала великим хітом. Останній епізод був в травні 1998 року, коли NBC попросив Джеррі Сейнфельда передумати, щоб зняти нові серії і підписати контракт на ще 100 мільйонів доларів. Непогано для людини, який спочатку мав не більше 4 епізодів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *