Вівторок, 17 Травня

4 кращих способу заробітку на своєму сайті

4 кращих способу заробітку на своєму сайті

Заробіток на своєму сайті або блозі з нуля доступний кожному, і для цього не обов’язково володіти особливими технічними знаннями.

Головна перевага такого заробітку – «автоматичне» надходження доходу. При роботі в інтернеті без сайту діє принцип: скільки зробив, стільки і отримав. Заволодівши сайтом і попрацювавши над ним, ви зможете цілодобово отримувати дохід, так як сайт буде системою, яка постійно працює на вас і здатною навіть мати прибуток на автоматі.

Ось кілька доступних і простих способів заробітку:

 • Продаж через односторінкові сайти

  При пошуку будь-якого товару на просторах інтернету ми нерідко зауважуємо сильну різницю в ціні на різних сайтах, при цьому початкова вартість товару залишається загадкою. Багато продавців завищують закупівельну вартість не тільки на 50, але навіть і на кілька тисяч відсотків.
  Так, доведеться вкластися в закупівлю товару і просування сайту, але можете бути впевнені, що ваші витрати окупляться повністю.

 • Використання банерної і контекстної реклами

  Ці способи користуються особливою популярністю у часто відвідуваних сайтів.
  За клік відвідувача сторінки на контекстне рекламне оголошення вам нараховується 50 відсотків від вартості цього кліка. Знаючи відвідуваність сайту, ви також можете розміщувати рекламні банери на своїй сторінці і стягувати плату за їх покази.
  Існує дійсно велика кількість можливостей в заробіток в рекламній сфері, серед них використання реклами перед відео, тізерна, аудіо-реклами, огляди і так далі, але будьте обережні, надмірне і нерозумне вживання реклами не піде на користь вашому сайту.

 • Підключення до партнерської програми

  Величезна кількість товарів і послуг в мережі інтернет мають партнерську програму, і реєстрація в ній доступна і проста. Основний принцип її роботи в тому, що за замовлення користувача через ваше посилання ви отримуєте певний дохід.

 • Продаж навчальних курсів

  Інформаційний бізнес затребуваний і є досить ефективним способом заробітку. Для його реалізації вам необхідно бути професіоналом в будь-якої актуальною, що цікавить людей сфері, або ж знайти автора для продажу його інформацією.
  Варто пам’ятати, що кожному бажаючому заробити за допомогою свого сайту необхідно вміти створювати якісний і грамотний контент, працювати над дизайном сторінки і правильно підносити інформацію відвідувачам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *