Олександр висловився про їхній можливий поєдинок

Український чемпіон світу за версіями WBO, IBF, WBA Super, IBO, The Ring Олександр Усик розповів, що думає про бій із Тайсоном Ф'юрі.
– Саша, весь світ чекає, коли буде твій бій із Тайсоном Ф'юрі. Розкажи, чому він тебе боїться?
– Я не знаю. Якби я міг залазити в голови людей і дивитися, що з ними відбувається, я б трохи в іншому напрямку працював і все. Я думаю, що Тайсон Ф'юрі – це великий шоумен, який робить щось хороше та не хороше. Може, він тягне час, піарить цей бій. Мені просто треба з ним відбоксувати і все.
Я не думаю про те, що він каже, про що думає. Мені взагалі начхати, як він думає або що він говорить про мене. Мені просто потрібен з ним бій і все.
Нагадаємо, що свій останній бій Усік провів 20 серпня з Ентоні Джошуа, де здобув перемогу одноголосним рішенням суддів.
