П’ятниця, 12 Серпня

Як знайти себе в роботі і не втратити в сім’ї

Як знайти себе в роботі і не втратити в сім’ї

Робота займає більшу частину нашого життя. Часом на роботі ми проводимо часу більше ніж удома. Часом ми начебто знаходимося вдома, а робота не відпускає, дзвінки і думки про роботу весь вільний час. Якщо вже й вибирати роботу, то таку, щоб не нашкодила, щоб принесла моральне і матеріальне задоволення. Щоб проводячи час в роботі, ми розвивалися, удосконалювалися і росли, а не деградували як особистості.

Якщо навіть робота, якою ви віддаєте багато свого часу, не включає ці можливості в себе, то робіть це самостійно. Адже в сучасному світі люди так часто змінюють місце роботи, що невідомо де ви будете працювати завтра. Тому додавайте собі професіоналізму наскільки це можливо. Наприклад, сьогодні можна працювати охоронцем компанії, а завтра начальником охорони або помічником керівника. Тому коли є вільний час на роботі, можна не втрачати просто свого часу, а почитати книги, тим самим доповнивши свій словниковий запас. Або ж зайнятися фізичними вправами, щоб не втрачати форму. Або ж припустимо сьогодні, ви працюєте офіціантом, а завтра адміністратором. Тому на посаді офіціанта вже можна підготувати себе до наступної кар’єрної сходинки знаннями і навичками.

Буває, що ми вибираємо ту чи іншу роботу не за покликанням і своїм уподобанням, а за рівнем заробітної плати. Але, не кожна людина зможе так довго займатися справою. Швидше за все, і це буде правильним, накопичити грошей і незабаром зайнятися тією справою, яке близьке за моральними якостями і вмінням людини.

Якщо ж довго працювати на роботі, яка не приносить задоволення, хоч морального, хоч матеріального, то чи має сенс витрачати дорогоцінні свої дні і роки життя на даремний труд? Цей стан людини буде дратувати його, призведе до підвищеній нервовій збудливості, а звідси і дратівливість, і поганий сон, і сварки в сім’ї. Це того не варто. Завжди можна змінити своє життя на краще. Ніколи не пізно. Потрібно просто набратися сил і терпіння все поміняти, поки не пізно. Щоб проживши багато років, не думати про те, що життя було прожито даремно. Все у ваших руках.

Виберіть професію, якій хочете присвятити себе, і рухайтеся в бік розвитку себе в цій сфері. На співбесіді з роботодавцем будьте відкриті, товариські, адекватні, з розміреним почуттям гумору і тактовністю. Така поведінка явно сподобається роботодавцеві, і ваша кандидатура буде лідирувати. Зайве хвилювання може скласти неправильну думку про вас. Тому позбудьтеся від нього, налаштуйте себе на впевненість і перемогу.

Найчастіше на роботі люди знаходять свою другу половинку, або просто закохуються і заводять роман. А буває і навпаки, проводячи багато часу на роботі, чоловік або дружина чекає свою половинку вдома на самоті й тузі. А потім, якщо такі періоди на роботі будуть траплятися досить часто, то шлюби і зовсім можуть розпастися або сімейні скандали не обійдуть його стороною. У таких моментах і слід проявити обережність. Не дозволяти роботі втручатися в своє життя. Не беріть роботу додому, якщо вдома вас чекають близькі. Робочий час спеціально і передбачено, щоб вирішувати робочі моменти, досягти поставлених цілей начальством.

У цій метушні робочих буднів, не забудьте про те, що вдома чекають вас рідні та близькі. Діти будуть зустрічати маму чи тата з роботи з посмішкою і гарним настроєм. Не приносьте додому те, що у вас склалося за день на роботі, весь негатив і погані думки. Це все нехай залишається на роботі, а вдома повинна бути атмосфера позитиву і любові. І не втрачайте зв’язок з коханою людиною, чоловіком або дружиною. Якщо ви раніше, ніж ваша половинка, прийшли з роботи додому, то накрийте на стіл, розігрійте вечерю. Це згладить всі неприємні моменти за цілий день. Відчуття турботи і розуміння зблизить і зміцнить ваші стосунки. Пам’ятайте, що роботу знайти набагато простіше, ніж люблячу сім’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *