Середа, 18 Травня

Як заробити мамі в декреті

Як заробити мамі в декреті

Рано чи пізно більшість жінок тимчасово змінюють свій соціальний статус. З підприємливих співробітників вони перетворюються в молодих мам з усіма принадами цього періоду.

Про радощі материнства можна міркувати з різних позицій. Одні занурюються в нього з головою, насолоджуючись кожною хвилиною придбаних клопоту. Інші не можуть дочекатися закінчення декретної відпустки, щоб вийти на роботу і зробити своє життя максимально активною.

Втім, досить часто зустрічаються позаштатні ситуації, коли матусі змушені шукати способи підробки, перебуваючи в декретній відпустці по догляду за дитиною. Пошуки в даному випадку мало чим відрізняються від стандартних.

Перш за все, вам необхідно скласти грамотну самопрезентацію, завдяки якій ваш потенційний роботодавець зможе виділити її серед інших резюме. Будьте пильні і готуйтеся до різного відношенню, а також до того, що пошуки можуть зайняти досить тривалий проміжок часу. Робота в декреті передбачає віддалений режим, але не всі замовники можуть його собі дозволити. Також не всі готові довіряти відповідальні завдання жінці, яка фактично прив’язана до свого чада. Але, якщо рішучості і відповідальності предостатньо, тоді дерзайте!

Найпоширеніший спосіб заробітку в віддаленому режимі – написання статей та виконання перекладів з іноземної мови на замовлення. Багато хто вважає, що це легко, і що особливих навичок не потрібно. Однак будьте впевнені, що замовники, які отримують низькоякісні тексти, з часом «загорнутий» ваше короткочасне співпрацю. До того ж, ви ризикуєте зіпсувати собі репутацію. Якщо ж у вас є відповідний досвід і освіту, виконання такої роботи – відмінна можливість заробляти і відволікатися від материнських турбот.

Некваліфіковану працю – це теж спосіб заробітку для жінки в декреті. Йдеться про заповнення анкет, проходження соціальних опитувань, розшифровці аудіозаписів з перенесенням в текстовий документ. Є й трохи більш складний варіант, наприклад, наповнення інтернет-магазину товарними позиціями. Робота нескладна, але вимагає уважності й посидючості.

Жінки товариські і динамічні неодмінно повинні вказати це, і роботодавець обов’язково зверне увагу на неї в списку резюме. Методика прямих продажів, консультування клієнтів по телефону – це неймовірно затребувані сьогодні позиції, але виконувати таку роботу можуть лише люди з відповідним темпераментом.

Незважаючи на те, що будні жінки з дитиною – нудними і пасивними назвати можна з величезною натяжкою, багатьом бракує саме робочої активності, яка властива діяльним людям, які звикли до наповненості днів. Важливу роль в пошуку роботи відіграє і звичайне бажання фінансової стабільності та незалежності. В цілому ситуації бувають різні. Є самотні мами, яким недостатньо допомоги від держави. Інші просто хочуть залишатися на плаву, не втрачаючи робочих навичок, отримуючи приємні бонуси до посібника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *