«У рамках чинного законодавства»: у СБУ прокоментували обшуки в.о. мера Чернігова

У Службі безпеки України прокоментували обшуки у виконувача обов'язків міського голови Чернігова Олександра Ломаки та заявили, що вони проходять у рамках чинного законодавства.

Про це LIGA.net повідомили у пресслужбі СБУ.

Правоохоронці заявляють, що співробітники СБУ під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора провадять слідчі дії в рамках раніше відкритого кримінального провадження.

У службі зазначили, що справа стосується зловживань щодо відновлення енергетичної інфраструктури.

«Зараз у кількох областях здійснюється понад 20 обшуків. Усі заходи відбуваються з дотриманням чинного законодавства», — заявили в СБУ.

Раніше Ломако повідомив, що вранці 5 вересня СБУ прийшла обшукувати його квартиру, та заявив про «початок політичного шоу-сезону».

Нещодавно заступнику мера Чернігова оголосили про підозру у справі щодо купівлі трансформатора для місцевої ТЕЦ. Офіс генпрокурора повідомляв, що операцію розцінили як зловживання зі збитками державі понад 30 млн грн.

Источник

Новини України