Сьогодні, до Дня міста, у відділі Художній музей Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського урочисто відкрили виставку «Моя Земля». Її організував Комунальний заклад «Обласний центр народної творчості» Чернігівської обласної ради.
Про це повідомляє Nizhyn Post.
Експозиція вражає своєю автентичністю й теплом — на ній представлені роботи майстрів, які зберігають та примножують мистецькі традиції Чернігівщини. Відвідувачі зможуть побачити унікальні картини зі шкіри, ляльки-мотанки та іграшки ручної роботи, плетені з лози кошики, вироби з дерева, а також яскраві живописні полотна. Кожен витвір — це поєднання душі, майстерності та любові до рідної землі.
Читайте також: У Ніжині відзначили нових народних майстрів: почесне звання отримали дві талановиті мисткині
Свої роботи на відкритті особисто представили і самі автори — серед них рекордсмени Національної книги рекордів України:Реклама:
Микола Тараненко, керівник студії гончарства та кераміки, разом із Сергієм Янковим створив найбільший в Україні глиняний свищик.
Наталія Войстрикова, членкиня Національної спілки художників України, майстриня з художньої обробки шкіри. Вона увійшла до української Книги рекордів зі своїми вибійчатими рушниками завдовжки 200 метрів — унікальним витвором, який не має аналогів.
Офіційно виставка відкриється для відвідувачів уже завтра. Усіх охочих запрошують поринути у світ народного мистецтва, наповненого українським духом, історією та натхненням.
Як повідомляв MYNIZHYN, біля пам’ятника Марії Заньковецької пройшов вуличний благодійний концерт за участі хореографічних і вокальних колективів Ніжина. Творчі колективи подарували ніжинцям пісні та танці заради добра й підтримки.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Youtube Теги: Ніжин, День Міста, Моя Земля, Художній Музей Новини по темі:
06.05.2025, 18:03 50 У Ніжині визначили переможців міського етапу гри «Сокіл» («Джура»)
06.05.2025, 17:38 106 У Ніжині відзначили нових народних майстрів: почесне звання отримали дв
06.05.2025, 17:26 226 З російського полону повернувся ніжинець Олександр Скалацький
06.05.2025, 11:54 245 У Ніжині народилося сім немовлят за тиждень: серед них лише одна дівчинка
06.05.2025, 09:34 346 У Ніжині привітали акушерок з професійним святом
05.05.2025, 18:00 478 На Ніжинщині висадили «ліс памʼяті» на честь українських воїнів Реклама: