З метою попередження травмування і загибелі людей на льоду сьогодні рятувальники провели профілактичний рейд у гідропарку біля річки Тетерів у Житомирі.
Спілкуючись з громадянами, рятувальники нагадали, що крига в умовах перепадів температури не встигає набрати міцності, щоб витримувати вагу людини, та закликали не ризикувати життям, виходячи на тонкий лід без засобів порятунку: мотузки, довгої палиці, великих цвяхів тощо.
Крім того, надзвичайники нагадали як поводитись, якщо раптом провалився під лід або став свідком нещасного випадку на воді. Та особливо небезпечно, зазначили рятувальники, підпускати до водойми дітей.
Відео дня
Наприкінці кожному вручено наочну агітацію у вигляді листівок застережливого характеру з правилами поведінки на водних об’єктах в зимовий період.
Пам’ятайте, що відповідальне ставлення до власної безпеки – рятує життя!
ГУ ДСНС України у Житомирській області