За інформацією: Суспільне Чернігів.

ФОТО: Поліція Чернігівської області
Ввечері 9 листопада у Чернігові на вулиці Ремісничій сталася ДТП, в якому травмувалися двоє дітей.
Про це повідомляє поліція Чернігівської області на своєму сайті.
За попередньою інформацією, 58-річний водій автомобіля Chevrolet Aveo збив дітей, які переходили дорогу на нерегульованому пішохідному переході. У результаті аварії 14-річна дівчинка та 12-річний хлопчик травмувалися та їх доставили до лікарні.
За інформацією правоохоронців, водій тверезий. Автомобіль помістили на штрафмайданчик.

Автомобіль, який збив двох дітей у Чернігові. ФОТО: Поліція Чернігівської області
Відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).
Санкція статті передбачає покарання – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Читати ще

Читати ще На трасі Київ-Чернігів-Нові Яриловичі на пішохідному переході на смерть збили 61-річну жінку: водія затримала поліція
