Волонтерка з Харківщини передала Папі Римському прапор Купʼянська та ляльку

Ляльку зробили діти з Краснокутська.

Прапор нескореного Купʼянська передали Папі Римському.

28 травня Папа Лев XIV провів загальну аудієнцію на площі Святого Петра у Ватикані.

“На цьому сокральному для багатьох вірян заході була присутня волонтер з Харкова Олена Корбко. Під час зустрічі його Святійшества з паломниками, вона передала Папі прапор Купʼянська та ляльку Вільна, зроблену дітьми з Краснокутська”, — розповів начальник Купʼянської МВА Андрій Беседін

“Це символи нашого багатостражденного народу, який бореться за свою незалежність та мир”, — розповіла журналістам італійського телебачення харківʼянка.

Як писав RadioEra.com.ua, Харківський міський голова висловив співчуття з приводу смерті Папи Римського. Лідер Римо-католицької церкви помер на 89 році життя. 8 травня папський конклав обрав Роберта Превоста Папою Римським Левом XIV — він став першим американцем, який очолив католицьку церкву.  

Автор: Марія Мирошниченко

Джерело

Новини України