У парках Дніпра знову запрацює вуличне освітлення

У парки Дніпра знову повертають вуличне освітлення.

Тепер знову можна буде гуляти вечорами освітленими алеями міських парків.


Про це повідомив Департамент парків та рекреації Дніпровської міської ради.
-Завдяки стабілізації енергосистеми України та зняття лімітів на енергоспоживання в Дніпропетровській області, в парках вуличне освітлення буде працювати до 22:00
Ми теж сумували за вечірніми прогулянками із сім‘єю, друзями або чотирилапими улюбленцями.
Життя переможе смерть, а світ – темряву, – написали на сторінці департаменту.

 

Новини України