Середа, 6 Липня

ТОП-5 мотивуючих і надихаючих книг

ТОП-5 мотивуючих і надихаючих книг

Ніщо так не надихає, як прочитана книга. І зовсім не має значення, це художня або науково-популярна література, вигадані чи персонажі або прожили реальні події. Книга здатна змінити життя читача в реальності. Вашій увазі рейтинг найбільш надихаючих і мотивуючих книг.

Олександр Дюма «Граф Монте-Крісто»

Складно знайти більш популярний і більш розкручений роман відомого французького письменника, ніж цей. Але якщо так книга полюбилася читачам, можливо, це і не дарма. Історія молодого моряка Едмона Дантеса, що стоїть на порозі нового стабільного життя, але кинутого за грати по дурному збігу обставин, надихнула багатьох. Ця книга не про всепрощенність. Ця книга про здоровий глузд, про здорове бажання невинної людини помститися за 13 років в’язниці своїм ворогам. Але, перш за все, ця книга про віру. Про віру, яка ламає навіть найміцніші тюремні стіни і обсипає багатствами буквально з-під землі. У чому ж мотивація? Роман вчить не опускати руки навіть у найскладнішій ситуації, вчить змушувати працювати мозок навіть при обмеженій свободі і вчить вірити в те, що за все воздасться! Добрим добром, злим – злом.

Робін Шарма «Монах, який продав свій Феррарі»

Книга подана як художній роман, але автор книги описував реальні події. Книга буквально перевертає нашу свідомість, змінює пріоритети і змушує поглянути на навколишній світ по-іншому. Якщо коротко описати суть книги, то зводиться вона до простого висловом – все можливо, тільки повір, привчи мозок візуалізувати і представляти цілі, і тоді ти будеш їх домагатися. Але навіть не цим унікальна книга. Робін Шарма дає покрокову інструкцію, рецепт, як тренувати мозок, як зробити тіло молодим і здоровим, як змінити ставлення до грошей, як зробити життя насиченим, як почати займатися тим, чим хочеться.

Джон Грей «Чоловіки з Марса, жінки з Венери»

У самій назві книги вже закладена ідея – взаємини статей. Ця книга подана в науково-популярному контексті, там буквально по кісточках розбирають всі проблеми, що виникають у взаєминах жінки і чоловіки. Але надихаючим в книзі є те, що автор пояснює буквально кожну причину сварок і непорозумінь, а також дає рецепт того, як побудувати міцні відносини, як навчиться любити і не дорікати, як навчиться відпускати і приймати. Книга рекомендована до прочитання як молодим людям, які стоять на порозі нового життя, так і парам, давно живуть у шлюбі.

Ронда Берн «Секрет»

У російськомовному варіанті книга ще перекладається як «Таємниця». Дуже гучна і дуже популярна книга. Цікавим є той факт, що книга була написана по фільму, а не навпаки, як ми звикли. Книга повністю передає зміст фільму, а секретом автори називають силу тяжіння. Вони оформили це так, як ніби думка має фізичне втілення і може притягатися, як будь-які матеріальні предмети. Ця книга про позитивне мислення і про те, як воно здатне вплинути на наше життя, повністю змінивши його.

Аллен Карр «Легкий спосіб кинути палити»

Так, книга про дуже вузьку проблему, але мільйони людей по всьому світу після її прочитання змогли позбутися від настільки шкідливої звички, як куріння. Автор зміг знайти підхід до свідомості багатьох читачів і докладно, крок за кроком, дати інструкцію, як позбутися від звички курити. Однак, деякі тези в книзі можна застосувати, щоб досягати і інших цілей, не пов’язаних саме з поганими звичками.

Кожна з цих книг заслуговує увагу читача, оскільки з кожної можна винести для себе кілька важливих життєвих уроків, а також навчитися мислити інакше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *