Середа, 18 Травня

Топ 5 комп’ютерних ігор які не шкодять дітям

Топ 5 комп’ютерних ігор які не шкодять дітям

У сучасному світі кожна дитина знає, що таке комп’ютерні ігри. І звичайно ж необхідно знати які з них не несуть в собі негативної інформації. Розглянемо п’ять найкращих дитячих ігор для комп’ютера.

Sonic the Hedgehog 4

Четверта з серії ігор про Сонника відрізняється барвистими і особливими локаціями, тут присутні завдання на логічне мислення і все ті ж головні персонажі. Гравцеві необхідно управляти головним героєм – Сонником, перед яким стоїть відправлення в мандрівку і перемогти головного ворога. Так само в грі присутній кращий друг Сонника – Лисеня. Він вміє літати, плавати, стрімголов мчати по доріжках. У міру проходження гри потрібно збирати зустрічаються кільця і отримувати бонуси для поліпшення рахунку гри.

Spore

Ця гра існує досить давно, але все ж відрізняється дуже цікавим сюжетом. Все що потрібно гравцеві – це створити нове неіснуючу тварину, придумати назву і еволюціонувати в щось незвичайне. Декорації гри прекрасно оформлені і радують око. Сам процес гри розділений на етапи. Якщо досяг успіху в першому етапі, то далі можна перейти на наступний, при цьому отримавши бонуси. Дитина зможе відмінно провести час і в процесі розвиваються його творчі здібності. Якщо є бажання, то можна створити безліч дивовижних тварин і провести весело час.

SpongeBob SquarePants: The Movie

Це досить незвичайна і приваблива платформа, зроблена за принципом квесту. Головний герой гри – Губка Боб. Лиходій Планктон вкрав корону Нептуна, а зробив так, щоб всі подумали, що винен Містер Крабс. Гравцю необхідно провести розслідування і повернути чесне ім’я Містера Крабса. Ігрова платформа складається з вісімнадцяти рівнів, які поетапно пов’язані один з одним. Окремо кілька рівнів виділені для сутички з головним ворогом. Вся графіка повністю збігається з мультфільмом, а дитина відчуває повне занурення в улюблену історію.

Brave: The Video Game

Історія гри взята з однойменного мультфільму, в процесі присутні головоломки з додаванням пригодницьких моментів. Суть гри полягає в розгадки логічних задач, які доповнюються стрілялками і бігом. За весь процес доведеться пройти безліч коридорів і кімнат, де будуть присутні противники головного героя. Так само є можливість спробувати себе в боях ведмедів. Величезний плюс цієї гри – присутність великої різноманітності героїв з відомого мультфільму.

The Cave

Найкраща з усіх дитячих ігор. Гра несе в собі дуже захоплюючий сюжет і присутній вибір головних героїв. По суті дана гра – це квест, в якому гравцям випаде можливість проявити свої кмітливі здатності. Хороша якість графіки і відмінні декорації повністю занурює гравця в чудовий світ чарівництва і казки. Щоб пройти всю гру необхідно задіяти всіх існуючих персонажів в певному порядку. Здібності героїв допоможуть в проходженні рівнів. Гравці справляються з платформою легко і за досить короткий час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *