Середа, 6 Липня

Робота в інтернеті – просто?

Робота в інтернеті – просто?

Починаючи роботу в мережі, кожна людина стикається з моментами радості і засмучення. Від цього нікуди не дітися. Радість зароблених грошей або досвіду, розлад через не туди вкладених грошей, або просто незадоволеність своїми діями. Все це, так чи інакше пов’язує всіх фрілансерів.

Варто запам’ятати, що робота в мережі не може бути постійною. Тобто робота по одному напрямку, не може бути стабільною. Тому не варто впадати у відчай, що проект, який раніше приносив мільйони, тепер приносить лише кілька сотень. Прогрес не стоїть на місці, все в цьому світі рухається і розвивається. Ті професії, які були актуальні рік тому, зараз вже не користуються попитом.

Бути фрілансером, це означає бути в пошуку чогось нового і нестандартного. Це ж безцінний досвід і знання. Можна знати все по не многу, але володар таких знань завжди цінніше, ніж той, хто майстер тільки в одній справі.

Перемоги бувають не тільки в війнах. Головна перемога будь-кого – перемога над собою. Як людина відреагує на занепад і зліт в мережі інтернет. Багато хто говорить, що фрілансери, морально сильні духом люди. Так це так. Але ті, хто не проходив через випробування, пройдені фрілансером, ніколи не зрозуміють справжній смак перемоги і гіркоту поразки. Цих людей об’єднує тільки одне – бажання жити красиво. А заради красивого життя, можна і терпіти і страждати, рано чи пізно, доля піддасть хороший проект, який озолотить не тільки працівника, а й його близьких, на довгі роки. Головне вірити в свої сили, більше розвиватися.

Є чудова фраза, яка як не можна точно описує віддаленого працівника: «під лежачий камінь вода не тече». Головне пробувати і робити. І тоді все вийде. Не варто забувати такі мудрі слова. Ледарі, не йдуть у фріланс, їм ліньки навіть інтернет відкрити.

Бути в пошуку, бути в тренді, бути на крок попереду планети всієї. Тільки це може допомогти фрілансеру знайти спокій в житті і роботі. Коли є мільйони «ні», завжди буде одне «так». Важливо не пропустити це важливе «так».

Ну, вистачить мотиваційних реплік. Отже, вибравши свою стезю в ніші фрілансу, важливо чітко розуміти, що потрібно від життя. Легких грошей – відповідь більшості саме така. Варто розуміти, що легких грошей не буває, а якщо і трапляється джек-пот, то інтернет забере його сповна, та ще з відсотками. Ну, або тільки якщо займатися в мережі шахрайством, але довга рука правосуддя, добереться до кожного порушника, і тоді про роботу фрілансером можна забути на довгі роки. Так що краще жити чесно і на волі.

Ось ті, хто приходить в інтернет за стабільністю – можуть жити спокійно. При достатньому часі, при вивченні тонн літератури, при частих фіаско, людина здатна придбати свободу грошей, і свободу подорожей. Головне ретельно працювати, і не опускати руки при перших провалах. Адже ті, хто стійко тримав удари долі мережі інтернету, в результаті і стають найбагатшими та успішними людьми. Є до чого прагнути – чи не так?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *