Четвер, Липень 18

Рейтинг українських хостингів за 1 долар в місяць

Рейтинг українських хостингів за 1 долар в місяць

«Дешево і сердито» – вираз, який стає особливо популярним за часів кризи. Криза поступово відступає, а бюджетні пропозиції все ще залишаються. Це ж справедливо і для українських хостингів, послугами яких можна скористатися в середньому по 1 долару за місяць. Які саме це хостинги, в нашому рейтингу ТОП-10.

  1. CITYHOST. Компанія була відкрита в 2005 році. «Запускаючи свій перший проект, ми знали, що будемо не тільки самим інноваційним хостером в Україні, а й одним з найдоступніших», – кажуть засновники цього хостингу. Їх слова відповідають дійсності, оскільки за $1,25 на місяць можна отримати хороший пакет послуг, який дозволить вашому сайту працювати безперебійно і чітко.
  2. GOODNET. Їх мінімальний пакет коштує рівно $1 на місяць. Компанія успішно існує на ринку України вже 11 років, а в основі бізнесу лежать індивідуальний підхід, максимальна продуктивність і надійність серверів.
  3. UAhosting. Пропонують якісний, але одночасно доступний хостинг не тільки в Україні, але і в деяких країнах Європи. Їх мінімальний місячний тариф становить $0,6 і за ці гроші ви зможете отримати мінімально необхідний набір послуг по хостингу.
  4. M-Host. Послуги цього хостера ще більш доступні, ніж попереднього «учасника» рейтингу – за $0,5 можна отримати 1 домен і 1 Гб місця на диску. На сайті компанії говориться, що їх сервера мають корпоративні SSD серії Intel DC. Для зручності клієнта передбачені чотири пакетних тарифу на послуги.
  5. UkrLine. Європейська якість хостингу на ринку України. Їх мінімальний пакет оцінюється в $0,85, а якість послуг гарантовано data-центрами Європи, США і України. В цілому ж, компанія пропонує 6 тарифних пакетів на послуги з надання хостингу.
  6. NEOHOST. Цей віртуальний хостинг стане оптимальним рішенням для невеликих проектів і компаній. Їх мінімальний пакет коштує всього $1 на місяць. Серед їх переваг – це зручний файловий менеджер, доступ до .htaccess.
  7. TheHost. Компанія може запропонувати вам досить широкий перелік пакетів послуг по хостингу. Примітно, що у TheHost є базовий пакет послуг, який можна придбати абсолютно безкоштовно. Другий мінімальний пакет пропонується за $0,74 на місяць, проте, послугу доведеться сплатити за весь рік відразу.
  8. SPRING.HOSTING. Ця компанія пропонує відразу три оптимальних пакета по хостингу вартістю до 1 долара. За мінімальний потрібно буде заплатити всього $0,35, другий пакет, з більш розширеним переліком послуг, можна придбати за $0,5 в місяць, найповніший пакет всього $1. Головний їхній сервер знаходиться у Франції.
  9. AYBHOSТ. Сервери цієї компанії розташувалися в Росії, Сполучених Штатах і Британії. Тут пропонуються три тарифних пакети, найдешевший з яких обійдеться всього в $0,5 в місяць. Є також і другий пакет послуг хостингу вартістю $1 на місяць.
  10. LITE.HOST. За досить демократичні тарифи хлопці надають якісні послуги хостингу. На офіційній сторінці компанії говориться, що тарифи вони можуть знизити завдяки наявності власного обладнання, а також автоматизації основних процесів. Мінімальний пакет на місяць (сайт-візитка) обійдеться всього в 20 центів.

Основний посил кожного з учасників нашого ТОП-10 найбільш доступних хостингів: «Дешево не означає неякісно». З різних причин та чи інша компанія змогла знизити амортизаційні витрати, витрати на обладнання та інші витрати, щоб зробити послугу доступною для звичайного користувача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *